Битва за Тернополь

20 сентября 2012, 15:15
0
294
Битва за Тернополь

Бей своих что бы чужие боялись...

Колишній керівник обласної міліції Віталій Максимов від УДАРу. Екс-міліціянт запам’ятався тернополянам перш за все гучним автомобільним скандалом з колишнім губернатором Тернопільщини Юрієм Чижмарем. Нещодавно Максимов, усвідомлюючи, що білбордів, на яких він з Віталієм Кличком, недостатньо, щоб здобути перемогу на окрузі, ввійшов у конфлікт з Кайдою. Низка місцевих газет поширила інтерв’ю УДАРника, де він різко критикує діяльність «свободівця» на посту голови обласної ради.

Не все гладко в опозиції – їй не лише не вдалося узгодити кандидатів з УДАРом, а й вирішити проблеми із своїми сателітами, як-от НРУ.

Крім того, загадковими залишаються критерії вибору кандидатів від Об’єднаної опозиції та чи не стануть вони у разі перемоги черговими «тушками».


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.