Відповіді для телеефіру кандидата в народні депутати України Святослава Стеценка

20 вересня 2012, 15:23
Власник сторінки
0

Друзі, в суботу 15 вересня як кандидат в народні депутати України матиму час для виступу в прямому ефірі ТРК «Київ». Час ефіру з 21.20 до 21.40. Запрошую вас подивитися передачу. Запросіть всіх ваших


ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ «КИЇВ»
1. Хто Ви за освітою та чим займалися (чи займаєтеся) до того, як вирішили балотуватися в народні депутати України на виборах до Верховної Ради України-2012?
Маю вищу освіту, закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю «Бойове застосування і управління бойовими діями механізованих, танкових з’єднань, частин». Магістр військового управління.
Зараз я військовий пенсіонер, зайнятий громадсько-політичною діяльністю.
2. Чому саме себе бачите у політичній діяльності?
Тому, що не можу чекати на те, що хтось без мене врятує країну, беру відповідальність на себе.
3. Які віхи власної біографії Ви вважаєте найбільш знаковими? Як саме вони вплинули на формування Вашої особистої свідомості та громадянської позиції?
Все життя є школою. Сформували мене як особистість батьки, воєнне училище, служба. Після звільнення в запас за два роки набув досвіду громадсько-політичної діяльності. Найбільший вплив на формування свідомості мали батьки, само вони прищепили мені ті моральні цінності, котрих прагну дотримуватися. Велике значення мала самоосвіта.
4. Який життевий (або трудовий) досвід міг би Вам особливо допомогти у роботи в Верховній Раді?
Стосовно законотворчості – це насамперед досвід розроблення нормативно-правових документів, досвід наукової діяльності, котрий набув під час служби в Центральному науково-дослідному інституті Збройних Сил України. Наукова діяльність надала системності у мисленні.
Водночас наголошую, що без докорінної зміни державної і соціальної систем нашого суспільства, без відсторонення від управління країною олігархічного капіталу та усіх без винятку можновладців, котрі керували країною з 1991 року, нема сенсу у будь-яких найдосконаліших законах.
5. Основні положення Вашої передвиборчої програми.
Слід розуміти, що передвиборна програма кандидата не є програмою у точному розумінні цього слова. Вона є лише декларацією про наміри. Програма може бути лише у влади, оскільки влада розпоряджається усіма ресурсами суспільства.
Моя передвиборна програма має завеликий обсяг для цього ефіру, повністю її можна прочитати на моїй особистій сторінці в мережі Інтернет.
Головних тези моєї передвиборної програми три.
Перша теза. Лише за умов повної люстрації державного апарату можна змінити Україну на краще. Без повної люстрації всієї системи державного управління і місцевого самоврядування, без відсторонення від управління ставлеників олігархічного капіталу та тих можновладців, котрі весь час незалежності України системно знищували країну ситуацію не змінити на краще.
Кожен, хто був у владі цей час або наш ворог, котрий будував цю людожерську систему, або політичний імпотент, неспроможний до рішучих послідовних дій. Ні перші, ні другі в управлінні країною не потрібні.
Друга теза. Не можна розподілити між нужденними того, чого нема, не можна з’їсти того, що не вироблено. Щоб дати робітникам і службовцям високі зарплати, ветеранам достатні пенсії, підприємцям низькі податки потрібно відродити національне виробництво.
Жодної з проблем мікрорайону, району, Києва, країни не буде вирішено до того, як відновимо економіку.
Що треба зробити в національному господарстві
1. Максимальну свободу дрібним і середнім підприємцям, різке зменшення податків для них, швидкий перехід на електронні форми звітності. «Пообрубати руки» корупціонерам – тотальна люстрація. Це дасть можливість людям прогодувати себе під час перебудови економіки.
2. Великому капіталу умову: платиш податки – маєш власність, нема податків – нема власності. Податки платитимуть не бідні, як зараз, а багаті. Більше власності - більше податків.
Ніяких офшорів! Всі гроші залишати в країні. Стратегічні сектори виробництва повернути країні. Землю не продавати, встановити чіткі правила оренди і користування землею, жорстко бити по руках за крок ліворуч і праворуч. Земля стратегічний ресурс і розпоряджатися ним слід стратегічно.
3. Всі доходи замість офшорів вкласти у розвиток господарства: у відновлення інфраструктури, промислового виробництва, у передові технології. В першу чергу відновити село – нагодуємо себе самі.
Третя теза. Лише величні завдання призводять до успіху, дрібними справами ще ніхто не досягав величної мети. Ми маємо ставити собі найвище завдання – зробити Україну найуспішнішою країною в світі, центром тяжіння усієї східної і центральної Європи. Лише у такому разі Україна збереже себе як суб’єкта світової політики. Інакше нас просто не стане. Буде якась держава на нашій землі, будуть жити якісь люди. Але це буде не Україна і не наші нащадки. Це будуть нащадки тих, хто спроможний поставити собі величну мету.
6. Чим, на вашу думку, Ваша програма має зацікавити виборців? У чому її унікальність або особлива актуальність?
Актуальність і унікальність моєї програми полягає в тому, що вона системна, вона показує людям що саме потрібно зробити, щоб український народ і українська держава не зникли найближчим часом.
В цьому її відміна від програм решти кандидатів в моєму 212 виборчому окрузі. Кожне її слово написано мною особисто.
Я не ставлю завдання сподобатися усім виборцям. Я звертаюся лише до тих, хто поділяє мої моральні цінності, хто готовий до активних дій. Моя програма не зацікавить тих, кого влаштовує їхнє життя за тих умов, що склалися тут і зараз. Моя програма не зацікавить тих, хто чекає на чарівного рятівника, котрий все за нього зробить, коли той буде лежати на дивані.  Моя програма не зацікавить тих, хто від виборів чекає лише чергових подачок від кандидатів.
7. Яким буде Ваш перший крок, якщо ви отримаєте мандат народного депутата України?
І перший, і подальший кроки будуть спрямовані на розбудову потужної політичної сили, спроможної у найближчі два-три роки взяти управління країною у свої руки і в короткий термін зробити народ заможним, а державу ефективною не для купки пройдисвітів, а для більшості громадян. Така сила буде незалежною від олігархічного капіталу.
8. Назвіть 3, на вашу думку, найголовніших проблеми на Вашому окрузі. Як збираєтеся їх вирішувати?
Дарницький район є частиною Києва і України, тому головні проблеми у нас спільні для всіх. Це влада олігархічного капіталу, це кримінальний державний апарат, тотальна корупція, як наслідок руйнування усього: виробництва, освіти, науки, моралі.
Стосовно містечкових проблем, то вони відомі всім:  станція аерації, сміттєспалювальний завод, проблеми комунального господарства. Наголошую: без системних змін в країні цих проблем не розв’язати. Не можна побудувати окремий рай в окремому Дарницькому районі, коли країна в руїні, коли народ просто вимирає. Звичайно, як народний депутат докладу усіх зусиль, щоб сприяти розв’язанню проблем району і його мешканців.

9. Що (яке майно, статки, доходи) Ви офіційно задекларували?
У мене одне джерело доходів – пенсія. Від держави житла за роки воєнної служби не отримав. Двокімнатну квартиру отримала моя дружина, в ній і мешкаємо у трьох з сином. Це все майно, яке маємо.
10. Чи вважаєте Ви благодійність лише справою заможних людей?   
Я знаю чимало незаможних людей, котрі діляться останнім з тими, хто в гіршому за них становищі. Їхня копійчина варта більшого, ніж мільйони від багатія. Той віддає від багатства, бідні віддають від нужди.
11. Чи є у Вас хоббі? Яке саме? Що у ньому особливо приваблює?
Здоровий тверезий спосіб життя, історія. Істрія це наші коріння, без неї жодна нація не відбувається, а із забуттям історії нація зникає, як така.  
12. Чи займаєтеся Ви спортом? Яким саме?
Займаюся не спортом, а фізичною підготовкою. Спорт це змагання, це прагнення перевершити інших. Спорт для молоді.
Сам щодня приділяю час фізичним вправам: бігаю тричі на тиждень 5-6 кілометрів, роблю силові вправи на турніку і брусах на вулиці. Відвідую тренування з рукопашного бою, але не як спорт, а як спосіб підтримання гарної фізичної форми.
13. Якими досягненнями у житті Ви пишаєтеся?
Коли країна руйнується, народ вимирає, недоречно пишатися особистим.  Буду пишатися, коли відродимо Україну. Задоволений тим, що кинув згубні звички: не курю і не вживаю алкоголю.
14. Як Ви вважаєте, наскільки критичні для народу помилки політиків? Чи повинно у політика бути відчуття провини? Як воно має спокутуватися?  
Помилки не критичні, їх можна виправити. Критичними є цілеспрямовані дії проти власного народу. Стосовно відчуття провини, це визначається не політичним статусом, а мораллю людини. Винен – виправляй провину власноруч.
15. Чи потрібна особисто Вам депутатська недоторканість? Навіщо?  
Так, мені особисто потрібна депутатська недоторканість. Для того, щоб у разі принципових розбіжностей з владою в моїх особистих речах раптом не знайшли вибухівки, наркотиків та інструкції збройного заколоту.
16. Чи є у Вас авторитети у політиці? Що саме в цих особистостях найбільш подобається?
Такі особистості є. Із сучасників Лі Куан Ю, Ден Сяопін, Де Голль. Головна риса кожного з них це самовіддане служіння своєму народові.  Подобається їхня рішучість, наполегливість, здатність здійснити докорінні зміни, здатність взяти на себе всю відповідальність. В Україні подібних політиків у владі ще не було.
17. Яка риса Вашого характеру Вам найбільш не подобається і заважає у житті?
Я не рефлексую на власні вади. Це занадто суб’єктивно. Вони у мене є як у кожної людини. Просто слід їх враховувати, а спиратися в діяльності на власні сильні риси, на те, що дає перевагу і перемогу. Ті сили, що потрібно витратити на здолання вад, ліпше спрямую на розвиток власних сильних рис, на конструктивні дії.
18. Що для Вас означає слово “репутація”?
Для мене важлива думка про мене близьких людей – рідних, товаришів, однодумців. Вважливо ставлення тих людей, с ким маю близький світогляд, спільні моральні цінності. Мені не турбує, як ставляться до мене ті люди, котрі мають протилежні моральні цінності.
19. Що Ви для себе вважаєте неприпустимим за будь-яких обставин?
19.1. – в житті
19.2. – в політичній діяльності  

Моє гасло «Честь вища за життя, Батьківщина вища за честь». Для мене є неприпустимим будь-що, що є несумісним з честю і гідністю.
20. Якщо би з’явилася можливість щось виправити у власному житті, що саме змінили би?
З  дитинства краще доглядав би за здоров’ям, ніколи б не курив і не вживав алкоголю.

Якщо Ви поділяєте прагнення змінити  Україну на краще, підтримайте мене тут http://stecenko.kiev.ua/ya-takozh-pidtrimuyu-svyatoslava-stetsenka.html
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.