Фестиваль Гречки (про підкуп виборців)

4 октября 2012, 16:12
Владелец страницы
Народний депутат України
0
638

У Броварах 7 жовтня відбудеться Фестиваль Гречки. Мета акції – привернути увагу суспільства до проблеми підкупу виборців напередодні голосування 28 жовтня.

У Броварах громадські активісти організовують Фестиваль Гречки, який піднімає насправді актуальну проблему - підкуп виборців. 

До речі, щодо цього моя позиція проста: коли вам різні кандидати  пропонують "продуктові набори", так чином намагаючись "купити" ваш голос, я завжди кажу - беріть. 

Коли пайки роздає провладний кандидат, то вони куплені, скоріш за все, за вкрадені у нас гроші, які ми заплатили податками у бюджет. Також логічно, якщо кандидат витрачається на купівлю голосів, то потім, пройшовши в парламент, він захоче повернути ці гроші і буде займатись корупцією. 

Беручи їхні пайки, але голосуючи за кандидатів, яким довіряєте, то таким чином ви частково повертаєте вкрадене у вас, а також наказуєте нечесних політиків, які сподіваються вас обдурити. 

Тому беріть все, що дають кандидати, але голосуйте за того, кого вважаєте достойним, і хто буде гідно представляти ваші інтереси, а не працювати на власне збагачення. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.