Чисте повітря Дарниці

4 октября 2012, 16:28
Владелец страницы
0
2111

6 жовтня о 16:00 запрошуємо вас у Парк імені Воїнів-інтернаціоналістів (Дарницький район, по вулиці Архітектора Вербицького) на мітинг "Чисте повітря Дарниці".

 Ця подія присвячена перенесенню за межі Києвасміттєспалювального заводу "Енергія" та реконструкції станції аерації у Бортничах. 

Як сказав Ігор Баленко:

“Знаю, що кожен з нас хоче жити у чистому, безпечному для здоров'я, 
довкіллі, дихати свіжим повітрям. Тому, я розробив чіткий і простий план
запобігання екологічній катастрофі. 

Від імені дарницької громади я запросив на мітинг голову КМДА Олександра Попова та голову Дарницької РДА Сергія Вітковського. Тому прошу вас підтримати мою вимогу до них - публічно відзвітувати про наміри влади щодо цих екологічно небезпечних об'єктів промисловості.

Наш з вами мітинг підтримають Ассія АхатНаталія Могилевська та інші зірки української естради, які підбадьорять нас яскравим концертом. Приходьте самі, запрошуйте друзів, беріть з собою родину, адже це спільна справа.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Ігор Баленко,Ассія Ахат,Наталія Могилевська
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.