Зіпсоване свято

12 октября 2012, 10:21
Владелец страницы
0
277

В ромни приїжджав відомий спортсмен Віталій Кличко. Активісти УДАРу зібрали людей на площі, а регіонали взяли і зіпсували свято!

Святковий концерт і чисте небо над головою віншували приїзд до м. Ромни відомого спортсмена Віталія Кличка. Популярні баяністи вигравали чарівні мелодії і люди йшли з щирістю у очах. А як же може бути інакше, адже не часто до нас приїжджають зірки світового рівня! І ось, нарешті  він на сцені! Віталій Кличко довго говорив про європу і про те, як ми маємо жити, про нові закони. Ніхто не чекав біди. Та от на центральній площі серед глядачів почали зявлятися люди з синіми повітряними кульками. Діти, пенсіонери і навіть молодь йшли на зустріч до Кличка, а в їх руках майоріли сині кульки з емблемою правлячої партії. Яке зухвалля і яке нахабство! Таке свято, таку визначну для роменчан подію почали псувати місцеві регіонали. Хто  ж іще, як не влада може так легковажно користуватися невіглаством простого люду. Та на цьому лихо не зупинилося.  Складалося враження, що ці дві люди хочуть зірвати мироприємство. Ми рахуємо це неправильним і не чесним. Чемпіон у боксі та стажер в політиці В. Кличко заслуговує ефективнішого прийому та радикальних результатів! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: БЮТ,Партия регионов,Кличко,УДАР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.