Агонія кандидата від Партії регіонів

16 октября 2012, 14:14
Владелец страницы
Народний депутат України
0
512

Провладний кандидат створює підробні блоги.

Тільки-но вчора стало відомо, що "Батьківщина" знімає Олега Кищука в підтримку моєї кандидатури (а це означає, що я єдиний узгоджений кандидат від УДАРу та Об'єднанної опозиції по округу 97), відразу було створено два підробні блоги на платформі сайтів "Корреспондент" і NBnews. Блоги позиціонуються нібито мої, і від мого імені пишуть, наче я маю претензії до Віталія Кличка, що мене зняли з виборів. Насправді ж ніхто мене знімати з виборів не збирався. 

Хочу зазначити, що мій справжній депутатських блог ось: http://rizanenko.org/ Також є блог на "Кореспонденті": http://my.korrespondent.net/user/65912885/publications

Усі інші -  підробні.

Якщо у майбутньому вам траплятимуться інші блоги (нібито мої), будьте певні - це справа рук провладного кандидата. І прошу повідомляти мене про випадки несправжніх сторінок.

Агонія кандидата від Партії регіонів триває :) 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.