Яценюк звинуватив голову Чернівецької облдержадміністрації в підкупі виборців

21 октября 2012, 20:53
0
258

Яценюк звинуватив голову Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва в підкупі виборців та запевнив, що візит до Чернівців – найважливіший за всю виборчу кампанію

21 жовтня в Чернівецькому прес-клубі реформ Арсеній Яценюк ділився з журналістами стурбованістю про фальшування виборів. На відміну від деяких місцевих кандидатів, він не кричав, що є чернівчанином та не обіцяв покращення вже сьогодні. Про прес-конференцію в рідному місті говорить, що вона є найважливішою за всю його виборчу кампанію. Загалом, за останні кілька місяців Арсеній Петрович був на зв’язку із 276 населеними пунктами: через особисте спілкування, телемости та мітинги.

За час виборчих перегонів, Чернівці відвідав не один спікер об’єднаної опозиції. В нас були і Геннадій Москаль, і Андрій Шевченко, і навіть Леся Оробець. Настав час Арсенію Яценюку знову приїхати на Батьківщину. Без цього – ніяк, адже політика, за його словами, робиться тільки через пряме спілкування з людьми. «Це було приємно, це було відверто, інколи дійсно турботливо, бо люди діляться своїми проблемами і хочуть їх вирішень. І це було правильно, адже вибори по-іншому не виграються і політика по-іншому не робиться», – стверджує лідер Об'єднаної опозиції.

Він також запевняє, що Чернівецька область буде представлена в новому парламенті "найсильніше": "ті люди, які йдуть по списках від міста й області та по мажоритарних округах мають шанс не тільки перемогти, а й багато зробити".

Але найбільше його турбує саме проведення передвиборчої кампанії в Україні, зокрема в рідному місті. За звітом «Опори», Чернівці посідають 1 місце у фальшуванні виборів, адміністративному тиску і підкупі виборців. Тож, пан Яценюк, не упустив шансу звинуватити голову ОДА Михайла Папієва, який знаходиться під впливом провладних бізнес-груп. Також він стверджує, що руку до злочинів під час виборчого процесу приклало правоохоронне і міліцейське начальство області.

Тож, Яценюк вимагає відставки Папієва та порушення кримінальної справи: "Це непоодинокі випадки, а масова скупка голосів і масовий тиск на виборців. Навіть президенту писав. Але реакції не було. Та й хіба зможе Папієв забезпечити чесний підрахунок голосів?".

Публічна частина візиту лідера ОО "Батьківщина" завершилась мітингом на Соборній площі, де було встановлено телеміст з десятьма районами області.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.