Дмитро Снєгирьов презентує програму "Автошляхи Галичини"

22 октября 2012, 18:25
історик, юрист
0
222
Дмитро Снєгирьов презентує програму  Автошляхи Галичини

Кандидат у народні депутати України по 118 виборчому округу Дмитро Снєгирьов презентував свою програму " Автошляхи Галичини".


Основним критерієм цієї програми є здешевлення собівартості дорожнього покриття та збільшення терміну його використання. Над програмою працювали луганські науковці під керівництвом В.Сумського.

В основі цієї програми лежить метод використання сіркобітума. Після перемішування отримана суміш обробляється органічним в'яжучим.

Як органічне в'яжуче  можна використовувати рідкий  бітум або абсолютно новий в науці і на практиці напрямок використання сірковмісних відходів. Суть його полягає в тому, що в змішувач на мінеральний матеріал, попередньо нагрітий до температури 160-180 ° С, вводять подрібнені холодні відходи, що містять  важку нафту виробництва нафтопереробного заводу " Галичина". При чому якість отриманих сумішей не поступається  асфальтобетонним, а з урахуванням  осінніх і зимових перепадів температур, беручи до уваги дощі і мінусові температури, через які асфальт рветься на шматки до глибини основи, ця речовина здатна  витримувати будь-які навантаження. При цьому профіль та якість дорожнього  покриття повністю зберігаються.

Спосіб приготування таких сумішей полягає в наступному: компоненти суміші поєднуються при температурах, що не перевищують    120 ° С, а після  укладання і ущільнення суміші шар конструкції дорожнього покриття термопрофілюється при температурі135-140 ° С. При такій технології значно знижується токсичність, забезпечується досягнення щільного зернового складу і оптимального співвідношення сірки і органічного компонента, що дозволяє без ремонтних робіт експлуатувати дорожнє покриття протягом десяти років.

Термін експлуатації дорожнього покриття   навіть на старій основі становить 5 років.

Презентуючи свою програму Д.Снєгирьов підкреслив наступне: «Однією з головних проблем Галичини є відсутність доріг з якісним покриттям. Ця проблема болюча не тільки у моєму окрузі, але й характерна для всієї України. Луганські науковці розробили унікальну технологію, яка дозволяє зменшити собівартість дорожніх робіт втричі , а термін експлуатації збільшити до 10-15 років. Реалізація цієї програми дасть можливість створити додатково 5-7 тисяч робочих місць та зменшити витрати бюджетних коштів на ремонт дорожнього покриття. І перше , і друге для Галичини є дуже важливим в умовах жорсткого економічної кризи, коли галичани змушені шукати роботу за кордоном , а державних грошей вистачає лише на латковий ремонт доріг. Реалізація цієї програми залежить лише від політичної волі керівництва області та міста, бо не секрет , що саме ремонт доріг є однією з непрозорих схем відмивання бюджетних коштів."

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.