Регіонали рулят?

26 октября 2012, 14:00
Видавництво, книгорозповсюдження
0
220

Або використання брудних технологій наче рушниця що стріляє рикошетом!

Цьогорічна передвиборча кампанія до Верховної ради цілком може претендувати на «почесну відзнаку» та запис в книзі рекордів Гіннеса за використання, деякими, переважно провладними кандидатами, найбрудніший та найабсурдніших технологій. Подібні технологію, створені псевдо-майстрами «червоного письменництва» успішно, наче таргани, множаться завдяки Інтернет-ресурсам, переважно соціальним мережам, «компроматним» порталам та здебільшого спантеличують, дратують обізнаних користувачів.
 Ці технології абсолютно не прийнятні у свідомому та освіченому суспільстві. Сьогодні, за два дні до Виборів, брехливий та абсурдний брудний потік, що ллється на голови порядних та чесних кандидатів, їхніми неспроможними та недолугими, але багатими, та здатними профінансувати гвардії тролів конкурентами, досягає стану апогею.
Але, як на мене, цей потік інформаційної багнюки перш за все працює саме проти його замовників. Й це навіть круто!
Сьогоднішнім ранком, «гортаючи» сторінки інформресурсів Інтернету  я натрапив на один веселий  та чудернацький матеріальчик, замовлений тролям проти мого щирого друга, відчайдушного борця за збереження Києва, його вулиць, будівель, пам’яток історії, культурних об’єктів –  Олександра Бригинця. Прочитавши цей опус, я щиро порадів за Бригинця, адже якщо його конкуренти не гребують таким! J), вони його щиро бояться й перемога по мажоритарному округу Бригинцю гарантована!
А ви підтримуєте мою думку?
Ось Вам на забаву посилання на опус:
http://k-z.com.ua/kievskie-novosti/23753-sektant-briginets-bagatshij-za-renata-akhmetova

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.