Втомлений пост з ОВК 223

2 ноября 2012, 04:13
0
404

Вирішив на якийсь час повернутися до блогерства котрим не займався вже досить давно. Роблю це зараз, уночі, бо очікувати чергового нападу на скандальний ОВК 223 досить нудно.

Вирішив на якийсь час повернутися до блогерства котрим не займався вже досить давно. Роблю це зараз, уночі, бо очікувати чергового нападу на скандальний ОВК 223 досить нудно. Для того аби було більш зрозуміло що то за 223й ОВК нагадаю, що саме тут за депутатський мандат змагаються мажоритарники Юрій Левченко і Віктор Пилипишин.

Скажу ще пару слів чому тут зараз, майже о 6й ранку, стало неспокійно. Десь годину тому виходив на ганок ОВК вдихнути свіжого нічного повітря аби троха прогнати сон і побачив кілька бачених раніше облич. Це були так звані "журналісти", що позавчора влаштовували провокації в залі засідань комісії ОВК 223. А учора вони були на вістрі невдалого штурму цієї ж ОВК. Міліція їх відкинула. Зараз про це нагадує лише побите скло на вхідних дверях. Оскільки я за професією фотокор то думаю, що варто показати кілька цікавих фото тих людей, про яких зараз говорю. Світлини було зроблено під час провокації у залі засідань 30 жовтня майже опівночі.

статні у Пилипишина "журналісти" чи не так? )
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.