Рецензія на книгу – “Так хто ж вороги народу?”

2 ноября 2012, 07:08
0
230

Документальні новели роздуми із серії «Голгофа Мільйонів». Укладач і редактор Т.Г. Гайовий.


         Ця книга про долі людей які зазнали переслідувань та гонінь з боку окупаційної більшовицької влади. Завдяки свідченням та роздумам тих людей ми можемо дізнатися хто ж насправді були ворогами народу. Насправді це клеймо було начеплено на справжню еліту тієї епохи.

         Багато людей було засуджено необґрунтовано та безпідставно.  Тероризм як метод державної політики був офіційно введений 5 вересня 1918 року, постанова так прямо й називалася «Про Червоний терор». Так 12 квітня 1919 року було написано, що «трибуналам надається нічим не обмежене право у визначенні міри покарання».

         Тобто всі репресії були законними. Можна було засудити навіть не маючи формально доведених та документально обґрунтованих звинувачень. Достатньо було «вибити» зізнання з людини. Йдеться, ясна річ, про тортури.

В книзі йдеться про долі скалічених людей,  таких як: Ніна Вірченко, Надія Ткаченко, Леонід Волинець, Лідія Стойкова, Олександра Мельник, Оксана Хранцевська та ін. Були знищені цілі сімї, дітей позбавляли права на щасливе дитинство, пригнічувались права мільйонів людей.

Це були не просто жертви, а борці, справжні лицарі честі. Саме такими вони повинні увійти в нашу історію.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.