Запрошую блогерів на тренінг з підвищення блогерської майстреності

4 ноября 2012, 18:10
Преподаватель психологии, NGO, PR-менеджер
0
322

Запрошую шановну спільноту до участі в тренінгах «Секрети блогерської майстерності для захисту громадських інтересів при просторовому плануванні міст».

Якщо Ви вже пишете або хочете створювати якісні тексти про корупцію у містобудуванні, збереження зелених зон та пам’яток історії, незаконні будівництва, захист громадських інтересів при плануванні і розвитку населених пунктів та інші проблеми сучасного міста -  ці семінари для вас!

Відбудуться семінари двох рівнів:

  • для молодих блогерів, які цікавляться темою;
  • для журналістів та громадських активістів, що вже мають досвід написання текстів для Інтернет і бажають підвищити рівень своєї майстерності.

Семінар для блогерів-початківців відбудеться 15-18 листопада 2012 року, у Чернігові. Другий семінар буде проведено наприкінці листопада - початку грудня, про що буде повідомлено додатково.

У ході навчальної програми учасники семінару для блогерів-початківців  матимуть можливість:

  • навчитися створювати блог-пости в різних форматах та на різних блог-платформах;
  • отримати навички написання якісних блог-постів з привабливим для читача стилістичним, змістовним та графічним оформленням текстів;
  • отримати навички результативного просування суспільно-важливих ідей з допомогою різних інтернет-технік;
  • обговорити дилеми та шляхи дотримання етичних стандартів при створенні інтернет-публікацій; здобути практику написання текстів, що відповідають високим етичним стандартам інтернет-журналістики;
  • дізнатися про джерела отримання інформації з питань землекористування та будівництва у містах;
  • навчитися писати гострі тексти без ризику подальших судових позовів.

Для участі у заході необхідно заповнити анкету та надіслати її організаторам заходу не пізніше 7 листопада, включно, на електронну скриньку bondar.alina21@gmail.com . Кількість учасників семінару обмежена. З огляду на незначний час до проведення семінару організатори можуть віддати перевагу тим аплікантам, чиї заявки надійдуть першими.

Запрошені учасники будуть поінформовані про участь у семінарі та отримають запрошення не пізніше 9 листопада. Організатори заходу покривають витрати на проїзд, забезпечують житло та харчування. Участь у семінарі безкоштовна.

***

Навчальні заходи проводяться у рамках проекту «Блогери – рятівники міст», який реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціатив за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.