Звернення щодо виборів 2012

6 ноября 2012, 12:27
Владелец страницы
0
361
Звернення щодо виборів 2012

Звернення щодо виборів 2012 до народу України

Шановний народе України!

 28 жовтня 2012 року ми обирали Верховну Раду України. Сам Бог дав людині право вибору. Він не створив її маріонеткою. Тому той хто спотворює вибір  народу той намагається спотворити Божу волю для цього народу. З прикрістю спостерігаємо порушення, що відбулися на дільницях – вкидання бюлетенів в скрині, що не попадали в поле зору відеокамер, каруселі, підкуп виборців та членів комісій. Та ще прикріше та обурливіше бачити грубі наглі фальсифікації на ОВК, беззаконні рішення суддів, неправомірні дії правоохоронних органів при встановленні результатів голосування.

 Все це наводить на думку: особи, що вчиняють такі незаконні дії, мають бути покарані. У другому посланні до Тимофія 4:14 написано: «Нехай Господь їм віддасть за їхніми вчинками». Закликаю всіх до молитви щоб суди Божі здійснились над кожною людиною, що була причетна до фальсифікацій, щоб зло було покаране, щоб фальсифікатори понесли кримінальну відповідальність, щоб Бог очистив Україну від зла. Продовжувати  терпіти це є гріхом!

 Сергій Балюк, єпископ Християнської Євангельської Церкви.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.