Що робити між виборами? Рекомендації.

9 ноября 2012, 08:26
Владелец страницы
державний службовець
0
464

Народу все одно, хто переміг. Для громадян України важливо, щоб знайшлися люди, які б змогли рухати країну вперед.

Під час виборів хтось перемагає, а хтось обов’язково програє.

Українці ще й досі не вміють визнавати поразки.

Зрозумійте одне. Народу все одно, хто переміг. Для громадян України важливо, щоб знайшлися люди, які б змогли рухати країну вперед, а не розмазувати кашу по тарілці.

Майте гідність. Об’єднуйтеся, знаходьте консенсуси і щось корисне робіть.

Замість того, щоб не пройшовши до Ради, продовжувати ще більше працювати на користь українського народу, ви бігаєте по інстанціях, намагаючись спромогтися ще щось вирішити на свою користь. Вважаю, що треба концентрувати увагу не на перемозі під час виборів, а на хороших-добрих справах між виборами.
Тим, хто не переміг на виборах, хочу сказати: „Йдіть і працюйте. Робіть щось. Працюйте. Працюйте. Багато працюйте. Тоді, можливо, люди й віддадуть за вас свій голос в майбутньому. А ви, шановні кандидати, що не пройшли, намагаєтесь переконати народ у зворотному: „Ми будемо робити все для людей тоді, коли нас виберуть”.

Останні вибори показали те, що може перемогти кожен, але не будь-хто.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: вибори,кандидати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.