Чернетка плану (для приводу запропонувати щось краще й розумніше:)

18 ноября 2012, 20:20
0
320
Чернетка плану (для приводу запропонувати щось краще й розумніше:)

Опозиція втрачає ініціативу, зневірений народ мовчить... Влада з усіх своїх рупорів кричить, що вона перемогла, намагаючись переконати і народ, і світ,і себе... Як можуть діяти невдоволені?..

1. Готуємося в Мережі: створюємо і об'єднуємо групи у Фейсбуці, Гуглі, ВКонтакте та ін.  з метою залучення та об'єднання максимальної кількості людей, бо супротивник розуміє тільки СИЛУ, а вона дуже знадобиться у найближчі роки випробувань.
2. Паралельно з цим виробляємо і уточнюємо цілі, стратегію і тактику, проекти першочергових законів, шукаємо і висуваємо нових лідерів, методи боротьби і агітації (як в Мережі, так і в реалі), попутно пропагуючи все це і наш рух узагалі.
3. По мірі виконання пп.1-2 все більше буде можливостей для проб сил в реалі - флеш-моби, пікети, мітинги, страйккоми і міністрайки, написи на стінах, парканах і грошах, листівки, стрічки та ін. - щоби всі відчували, як процес набирає силу та долучалися.

4. Паралельно готуємо суспільство в країні (ідейно, організаційно, законодавчо) і за кордоном до переобліку: повернення грошей з офшорів, перерозподілу та оформленню в прозорих реєстрах всіх активів, розтягнених за 20 років із зменшенням розшарування як мінімум на порядок (тобто плата за "амністію " капіталу і занесення в згаданий реєстр нелінійно зростає, так що найбагатший зареєструє, наприклад, не більше 1млрд грн, а решта піде до Пенсійного та в інші фонди - але як капітал, а не на проїдання!): уточнюємо межі та процедури, заходи заохочення і покарання.
Експропріаторів - експропріюємо, але не по-комуністичному і безмежно, а (в ідеалі) - без насильства, "за згодою сторін". Якщо народ об'єднається, він зможе пред'явити "еліті" "пропозиції, які неможливо відхилити", через прямо контрольованих ("нон-стоп" мережевим голосуванням) своїх представників, які не посміють "миздобулити". Зрештою, і серед ментів є нормальні люди (і вони пререйдуть на нашу сторону, і це їм зарахується! - давайте думати, як?), і помічників у переобліку можна знайти у ворожому таборі, і грошей на захист свідків буде достатньо - якщо все добре прорахувати .
5. І, нарешті, коли це все буде зроблено і нас збереться багато, - ось тоді і можна збирати Майдан, оголошувати загальний страйк і пред'являти "еліті" (якщо вона до того часу не розбіжиться по москвах і монаках smile3 ті самі пропозиції ... 
 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.