Час революції.

26 ноября 2012, 20:55
0
271

Прийшов час діяти.

Ну і скільки можна терпіти витівки влади Януковича? Подивіться на останні два роки його правління, чим далі-тим гірше.Команда Януковича говорить про якесь "покращення", а де воно? Нічого немає, все дуже і дуже погане, більшість людей навіть не розуміють що влада їх обманює. Треба вже подумати про своє майбутнє. За останній рік пройшло багато різних акцій протесту, але їх ефективність досить мала, тому вже час діяти більш рішуче та радикальніше. Досить вже просто стояти з плакатами під Верховною Радою, КабМіном, Адміністрацією президента чи іншою урядовою будівлею. Треба владі показати що людей не влаштовує таке життя і показувати це треба рішучими діями. Подивіться який протест пройшов в 23-х країнах Європи 14 листопада 2012 року, ось як треба діяти!
Закликаю всіх небайдужих громадян підтримати ідею національного страйку проти влади, ми повинні всі в один день вийти на вулиці і протестувати проти свавілля в нашій країні! Єднаймося!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.