Олесеві Донію

27 ноября 2012, 08:59
некто
0
2273

Після прочитання його останнього блогу.

       Гадаю, что пан Олесь не стане читати коментарі до свого блогу,  у всякому випадку, я не раджу цього робити. Та мені хочеться висловитися, подякувати йому, та не бути похованою під купою лайна, що там напишуть психічно нездорові люди.
     Стати на сторону більш слабкого та беззахисного, протистояти сильнішому, поміж шляхів обирати  складніший, що потребує більших моральних, фізичних та інших затрат - то вибір справжнього мужчини та , як би пафосно то не звучало, шляхетного лицаря. Бути відданним своїм прадідам, ставитися до их з пошаною  - то вибір благородної людини, бо слово благородний - від "благо" та  "роду".
    Ваш приклад надихає інших. Бажаю Вам стійкості та наснаги на вашому шляху.

Висловлюю подяку тролям Срг та Коту за те, що наглядно продемонстрували  на контрасті, що таке абсолютна відсутність шляхетсва, наскільки огидною є людина-антипод

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.