Соромно бути хохлом...

30 ноября 2012, 16:23
Прямые и венчурные инвестиции. Высокие технологии и интернет-проекты.
0
280

Ти хохол чи украінець?


Хохол - це уособлення гірших рис украінця. Украінцем бути здорово. Украінець - людина з власною гідністю, яка створила украінську мову, літературу, націю, державу. Хохол - це просто жлоб, можливо украінською національності.

Так само кацап є уособленням гірших рис російського народу. Вічно п'яний, ледащий, тупий раб. На відміну від росіянина, такого як Шукшин, Толстой, Бердяєв...

Жид - це (украінською мовою) жадібна, хитра і підступна людина, незалежно від національності, яка має з тебе зиск. На противагу єврею, який створив Храм, біблію, державу Ізраіль, воскресив мертвого та приніс себе в жертву за гріхи людства.

А якщо хтось не розуміє різниці (погано знає украінську мову, погано освічений або просто хам), то і по відношенню до нього можно тієі різниці не розуміти. Бо можливо він просто хохол, а не украінець?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Мірошниченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.