Знову будують. Знову протестують. Знову Троєщина.

1 декабря 2012, 18:20
ініціатива " Воля "
0
283
Знову будують. Знову протестують. Знову Троєщина.

Тільки свідоме, впевнене в своїх силах та правоті, небайдуже суспільство може зупинити їх.

        Золота київська земля. Хто тільки на тебе не зазіхав? Але навряд чи хоч одному загарбнику, за тисячолітню історія великого міста, вдалося так його пограбувати. Новітня історія Україна і зокрема її столиці старовинного Києва, написана також рукою варварів та земельних дерибанщиків. Прибуток за ради прибутку. Кожна вільна ділянка повинна бути забудована. Це їх життєві принципи та цілі.

    Деснянський р-н, Троєщина, Бальзака 54-а. Знову протести мешканців. Знову їх лишають життєвого простору. Не спитавши думки місцевих, прямо перед вікнами їм намагаються збудувати розважальний заклад. Хоча в рішенні Київради від 24.12. 2009 року за номером 977/3046, все чинно і благородно. Звучить воно так « продаж земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування дитячого кафе, з дитячим майданчиком»,прямо все по Ільфу і Петрову, пам’ятаєте як казав Остап Бендер.

 «— Цель святая. Отовсюду мы слышим стоны. Со всех концов нашей обширной страны взывают о помощи. Мы должны протянуть руку помощи, и мы ее протянем. Одни из вас служат и едят хлеб с маслом, другие занимаются отхожим промыслом и едят бутерброды с икрой. И те и другие спят в своих постелях и укрываются теплыми одеялами. Одни лишь маленькие дети, беспризорные дети, находятся без призора. Эти цветы улицы, или, как выражаются пролетарии умственного труда, цветы на асфальте, заслуживают лучшей участи.»

 Так і хочеться додати « відкриємо дитяче кафе».   

    Смішно та сумно. Вже є багато прикладів коли замість дитячих майданчиків виростають багатоповерхівки, а замість палаців реєстрації  ресторани. Чому не можна було порадитись з людьми і уникнути чергового протистояння? А так виходить, що нас з вами знову кинули. Вирішили так, як їм заманеться. Наша думка їх не цікавить. Ті хто повинен представляти наші інтереси, в органах місцевого самоврядування вирішили обійтися без нас. Але люди не хочуть бути мовчазним стадом. Вони вирішили боротися та відстоювати свої права. Вони будуть подавати в суди та протестувати в мирний спосіб. Як перший крок місцеві жителі вже зібрали 1000 підписів під зверненням проти буди якого будівництва на цій ділянці, та в порядку місцевої ініціативи готові подати його на розгляд до Київради.

 І я впевнений вони свого досягнуть. Там буде сквер, в якому будуть гуляти малюки, діти та прості мешканці цього мікрорайону.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.