Риба з Раком

5 декабря 2012, 13:17
0
258
Риба з Раком

пора прибрати в хаті

Іноді здається, українці свою новітню історію запрограмували-зурочили своїми ж піснями. Не потребує зайвої кмітливості розпізнати в сьогоднішніх можновладцях, того фольклорного бовдура, який проміняв гарну дівчину на «з сиром пироги», віддавши її ворогам. Сьогодні їм пропонують шмат сала і кварту горілки, а завтра дадуть у руки смолоскип і скажуть: «Спали своє село». Таку логіку виховували в поліцаях: нехай би вас усіх з’їли сьогодні, аби мене лишили на останок. Сумно з того…

Або ось ще пісня: «Танцювала риба з раком, а петрушка з пастернаком…» Тут навіть до ворожки не ходи: риба – Ющенко, Янукович – рак, адже обидва народилися під відповідними зодіакальними сузір’ями. Танцюють, і не тільки… Далекого 2004-ого навіть в найабсурднішому сновидінні таке б не побачив, а тут дивись та роздивляйся. Що дивного у цьому? Байдужість люду! Чи то рутина засмоктала всіх, чи то пливти по течії - найлегше? А може звикли ми до бруду? Пора прибрати в хаті!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Ющенко,Янукович,риба з раком,бовдури,бовдур
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.