Кінець ери інтернету : timeout або game over ?

17 декабря 2012, 17:43
менеджер
0
267

Інтернет ? - А є щось новеньке ? Нова міжнародна резолюція про світову мережу інтернет дарує надію та водночас не дає розслабитися.

Адже незважаючи на те, що більшість країн підписались під недопусканням  встановлення контролю над  інтернетом,   багато країн мають  до резолюції запитання...  Блокування спаму - це лазіка . Напевне одне -  ера інтернету  завершитьсятоді, коли всеж в резолюції містиметься текст про  контроль над інформацією в світовій мережі....Бо популярність інтернету - перш за все  в його волі.  Коли вже   розмови про контроль в інтернеті ведуться так конкретно - це вже  означає, що  ціла епоха  визначається  в своїх межах. Це навіть цікаво - адже тоді  можливо з'явиться щось  нове, щось інше - можливо в цьому і  криється  прогрес - новому явищу суспільства стануть потрібні нові гаджети - а ми - користувачі - вивчатимемо нові умови... От тільки не хай не називатимуть  ЦЕ  знов ПАВУТИННЯМ - бо це павутиння - інтернет - здається так багато затягнув в свій полон і вже скоро  може  бути зметений  зі стіни, кимось, хто вирішить, що все зайве не потрібно .Цікаво, що воно там буде - нове ?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.