Ми обираємо ? Нас обирають ? НАС ТЯГНУТЬ ПОТЯГНУТЬ а самі ні чого не можуть

19 декабря 2012, 05:39
менеджер
0
243

Україну тягнуть у всілякі союзи і постійно погрожують - то торгівельними війнами, то іншим. А ми давно вже визничились - жити в мирі з усіма. Та й в інших життя не без проблем фінансові та з правом.

        Нам постійно нагадують, що ми повинні , як країна , визначитись з тим до  кого , якого союзу,  долучитися . Але все більше ситуація схожа на те, що це не ми обираємо, а нас обирають, ділять і  ні як не можуть  поділити. А Україна  ні чого поганого  ні кому не бажає - ми, українці, просто хочемо добре жити у мирі .
        Власне кажучи,  у самої нашої держави ні до кого немає жодних претензій - ми всіх поважаємо,  з усіма намагаємось вибудувати дружні стосунки.  Водночас, нам  вказують на те, що   ми не стоїмо  на своєму місці... та навіть  , що в нас не може бути свого власного місця, а  поторібно стати частиною  одного из держ формувань на великій планеті Земля.  Цікаво, а хто так вирішив ? Чому Україна не має право бути незалежною обирати   з ким  та як спілкуватися ? 
         Візьмемо  наприклад,  звичайну людину . Зараз скрізь лунають  гасла про  права людини , одне з цих прав - право на самовизначеність  - можна  обирати  освіту,  фах,  коли  та з ким одружуватись, та чи взагалі одружуватись , можна обирати собі колір волосся, та одяг, можна самому обирати  собіїжу, та лікаря, обирати собі друзів.  ОБИРАТИ НЕ МОЖНА ТІЛЬКИ БАТЬКІВ ТА РІДНУ ЗЕМЛЮ - де народжуєшься, як влучно підмітив   класик!   Ні хто не вказує на те,  де людині розважатись, які програми дивитись  - ніхто не ходить на ланцюжку !  Та чому  ці самі права людини  не  застосовуються для  країн вцілому ??? Ми - країна - маємо право визначитися з ким   і на якому рівні спілкуватися. От  приміром - всі ми  щодня проходимо  вулицею   повз  сотні людей, а вітаємося  рукосттисканням з одиницями - ЩО НЕ МАЄМО ПРАВА ? - Ми самі вирішуємо  з ким і як вітатися - адже, якщо тиснути руки всім перехожим - можна   не дійти роботи !) 
           До всього , хочется повторити - ми ні з ким не сварилися  та не маємо такого наміру ! 
           З іншого боку, не розумію принципу СУЧАСНОЇ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ :  якщо   вступите в наш союз - отримаєте  менші ціни та інші привілеї ! А як це   стосуєтьс ринкової економіки і ЧИМ  ЦІ УМОВИ (хоч доречніше їх назвати умовностями) - ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ від політичних  рухів СССР та ЗАХОДУ під час холодного протистояння ?  Ринкова Економіка - це коли  ціни та  можливості   обгрунтовані та є рівні права і можливості для всіх , без  кулуарних домовленостей, без блату, без політично вмотивованих рішень !

         Отож, досить  зневажити нашу державу, досить   обливати брудом наших політиків - ми давно ВИЗНАЧИЛИСЬ - жити мирно та  дружити з усіма ! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.