Каськів відтепер ще й нехтує вимогами суду!

25 декабря 2012, 16:56
переводчик, журналист
0
267

Друзі, виявляється В. Каськіву "по барабану" також і вимоги рішень українських судів. Цей пан з Тернопілля плював на принципи верховенства права

Друзі, виявляється В. Каськіву "по барабану" також і вимоги рішень українських судів. Цей пан з Тернопілля плював на принципи верховенства права, як він це вже зробив з величним статусом міжнародних документів, на підписання яких йому надані Державою Україна повноваження. Що йому до ганьби цілої країни, коли він підписував мільярдні угоди про будівництво LNG-терміналу з "професійним комерційним представником" ??? (на кшталт тих, які ходять офісами і кажуть, що "вони із видавництва" - з великими торбами літератури "на вивчення попиту") 
Та то ж йому нічого, адже ж треба карати "когось іншого" (с) - заява "направду сильного українця" Сергія Тігіпка. Його натяк вказує, що когось з Держінвестпроекту таки звільнять, але це точно буде не сам керівник відомства (який, до речі, має персонально відповідати за дії і/чи бездіяльність своїх підлеглих). 
Отож, про що ж я кажу: та куди там Каськіву виконати рішення простого суду - для нього БУДЬ-ЯКІ рішення від імені України - то щось таке пусте та нікчемне...

Голова Держінвестпроекту Каськів В.В у квітні 2012 р. підписав цілу теку з наказами про "увільнення" низки керівників регіональних центрів з інвестицій та розвитку, призначених задовго до нього. (усунули саме тих, які не змогли примусити себе та "впасти у ноги" голів облдержадміністрацій лише для того, аби губернатор вкотре надав погодження на чергове "перепризначення" директора, причому, законодавством цього взагалі не вимагається). Накази не містили причин звільнення та номерів статті Кодексу законів про працю... (нащо законодавець ці дурні кодекси тільки придумує - дарма час свій гає та державні кошти на утримання парламентаріїв).

Більшість цих екс-директорів мовчки стерпіли, та й пішли туди, куди їх, власне, і послали. Лише 2 особи не погодилися й подали позови до судів. 
Слід зазначити, що рішення суду (за першим позовом) про визнання наказу Каськіва протиправним та про його скасування вже вступило у ЗАКОННУ СИЛУ, з дати винесення, тобто, ще з 10 липня ц.р. 

Та що тому пану керівнику українських нацпроектів до цього? Плювати він на це хотів! Досі поновленого директора Одеського РЦІР не допущено, жодних виплат не проведено, рішення не виконано (зважте, за невиконання рішення суду передбачено кримінальну відповідальність). 

Пропоную Вашій увазі рішення Малиновського райсуду Одеси. На нього, Агентство Каськіва подавало апеляцію, але апеляційну скаргу залишено апеляційним судом без розгляду. 

Підсумок: вже півроку керівник державної установи - Одеського регіонального центру з інвестицій та розвитку Володимир Семашко - не може приступити до виконання обов'язків, не зважаючи на рішення української Феміди...

Правовий висновок: посадова особа Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, не виконує рішення суду, чим вчиняє кримінальне правопорушення, злочин. Прокуратура скарги Семашка ігнорує. 
Коли ж, нарешті, за злочини буде заслужена кара? 
Відповідь на третє запитання претендує також на висновок (але треба його зробити кожному із нас самостійно): 
"То хто ж ми тоді усі у цій країні - моголи, моголи..?".
Пані та панове, нагадую, двері українських судів для вас завжди відкриті: програєте справу - скажуть: "От бачите, суд так вирішив", виграєте - нічого не скажуть... або ж ні, таки скажуть: "Забудь, друже, то все пусте" й щиро-щиро усміхнуться в вуса.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.