Перша ластівка: гурток художньої гімнастики у Вишгороді

25 декабря 2012, 19:17
Владелец страницы
0
533
Перша ластівка: гурток художньої гімнастики у Вишгороді

На початку вересня у Вишгородському ДЮСШ почав роботу гурток художньої гімнастики. Для тих, хто не знає - цей вид спорту лише для дівчат. Й починати краще, коли дитині 4-5 років.

Тому до керівника гуртка Людмили Вологдіної прийшли на перше заняття дівчата з дитячих садочків та молодших класів міських шкіл. Зібрались одразу дві вікові групи: зовсім маленькі від 3-х до 6 рочків та дівчата трохи старші.
У жовтні керівник гуртка запросила вихованок подивитись на справжні змаганння з художньої гімнастики - Всеукраїнський турнір «Багряна осінь», який щороку проходить у Пущі-Водиці. Побачивши, в яких яскравих костюмах виступать учасниці, під яку музику, і як їм аплодують численні глядачі, вишгородські дівчата отримали гарну мотивацію.
Ще за місяць у гуртку відбулося перше відкрите тренування. Запрошені батьки побачили, як проходить заняття, і що вже вміють їхні дітки. А 21 грудня на них чекало перше випробування - участь у Другому традиційному турнірі з художньої гімнастики "Снігова Королева", що проходить у Оболонському районі Києва в ДЮСШ №13. Дівчата, заявлені на змагання від вишгородського гуртка, всю осінь ретельно готувалися до індивідуальних виступів. Як результат, кожна - отримала призове місце.27 грудня у Вишгородському ДЮСШ відбудеться заключне у цьому році відкрите тренування з художньої гімнастики. На нього запрошені батьки. Дівчата покажуть їм невеличкий новорічний виступ. А у 2013-му році готуватимуться до нових звершень.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.