Новогодняя русификация и советизация.

1 января 2013, 09:42
Самая гуманная в мире.
0
586

Новорічний теле-жах.


Спершу вітаю всіх з Новим Роком! Щастя вам, радості і таке інше - бла-бла-бла. А якщо конкретно - бажаю волю Павличенкам а Януковича з Азаровим на їх місце! Усіляких Колесниченко і Ківалових - в Росію, за Урал! Табачника - в Албанію! ПР в повному складі - в Північну Корею! А всім нормальним українцям - входження в ЄС!

І окремо хочу привітати наше продажне ТБ яке чомусь має нахабство називатися українськім! Як так можна, щоб в Україні, в новорочіну ніч, по жодному каналу - жодної української пісні!? по всіх каналах суцільна Росія, або якась совкова гидота під знаком "ретро-хіти". Хіба можна уявити, щоб у Франції по всіх каналах йшли англомовні концерти і шоу?! Чи навіть в якійсь Румунунії? А ось в Україні це тепер нормально - святкуємо виключно з російскими піснями, жартами і пиками! Гидко!

Хоча на щастя є одне виключення - канал ТВі. Там все було, як годиться, але ж це лише підкреслює, що українська мова, українська культура і взагалі все наше, рідне - запхали в кут і намагаються заборонити. Нас кожної миті нагло русифікують і чим далі, тим нахабніше. Власно мене це дуже ображає і якщо раніше я не дуже переймалася цим, відтепер певна - єдиний шанс на наше вільне майбутнє це "Свобода"!

   

  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.