Як студенти святкують свій день

25 января 2013, 09:15
0
453
Як студенти святкують свій день

Сценарії в основному побудовані з особистого досвіду, але може комусь і пригодяться, як весело відзначити День студента.

Згадуючи, своє  бурхливе студентське життя, Я зрозуміла, що жодного разу не пропустила  студентське святкування,адже це завжди було надзвичайно весело. А Тетянин День або День студента ми в КУТЕПі (Київський університет туризму, економіки і права) взагалі відзначали по-особливому. Чим з ностальгічною посмішкою і пишаюся. Правда, багато з того, що пам'ятається, соромно розповісти, але приємно згадати. Тому, розповім кілька варіантів як весело відзначити Тетянин день або День студента. Сценарії в основному побудовані з особистого досвіду, але може комусь і пригодяться як  весело відзначити День студента. Ну, а своїм КУТЕПовцям, звичайно ж, полум'яний привіт!

Отже, як весело відзначити День студента або Тетянин день!

1. Стінгазета

Тільки не робіть нудне обличчя. В дійсності стінгазета, незважаючи на наявність «Котнакту» і «ай-фону», як і раніше рулить! Моя порада - зробіть тематичну стінгазету. Головне від самого процесу ви отримаєте масу задоволення ще задовго до самого Дня студента, обіцяю. У ній можна розмістити і спортивну хроніку з дівчатами, які піднімають штангу, і вирізки з глянцевих жіночих журналів, з оглядами тенденцій жіночої моди. Тільки замість моделей дівчат вклейте чоловічі обличчя. І політична сторінка, на якій всі діячі будуть дуже нагадувати Ваших улюблених університетських викладачів.
Також буде цікаво, якщо Ви не полінуєтесь роздрукувати кілька фотографій своїх одногрупників. Можна використовувати відскановані копії замість оригіналів фотографій. Якщо у Вас є можливість дослідити архіви і використати не тільки фото «наших днів», але і дитячі фотографії - обов'язково використовуйте! Ефект перевершить всі Ваші очікування - уявіть обличчя своїх друзів, які побачили один одного в ясельному віці. Все, що Вам знадобиться для виготовлення газети - це ватман, старі журнали, ножиці і клей або двосторонній скотч, а також різнокольорові маркери – все ж таки свято!
Саму газету можна вставити в якусь оригінальну рамку - так вид стінгазети буде закінченим, і зберегти її буде легше! Рамку можна зробити з картону, а то й з дерева. Для цього підійдуть прості дерев'яні планки, які потім можна задекорувати. Для декору рамки підійдуть фарби, великі намистини, стрази, стрічки і так далі, простір для фантазії фантастичний!

2. Вконтакті - секретні сторінки

Це той же самий вид стінгазети, тільки на основі реально вибраних сторінок, цитат або фотографій Ваших одногрупників, опублікованих або навпаки неопублікованих Вконтакті. Тут також є маса варіантів:
- Фотошоп.
- У кожного на телефоні є «заборонені» фотографії, які можна непомітно «позичити» для стінгазети Вконтакті.
- Приховані зйомки на «парах» і між ними.

3. Плакати

Якщо газету буде цікаво читати, то на плакат буде цікаво і просто дивитися. Зобразіть на плакаті смішні картинки і зробіть свої коментарі, використовуючи який-небудь оригінальний шрифт. Можна створити колаж з допомогою комп'ютера або пошукати старі листівки. Головне не обмежувати свою фантазію, використовуйте все, що приходить в голову, а біле простирадло для плаката завжди знайдеться.

4. Флешмоб

Що таке Флешмоб, я сподіваюся, пояснювати не треба? Таки уточню - це заздалегідь спланована масова акція, в якій група людей раптово з'являється в громадському місці, виконує заздалегідь обговорені дії, і потім розходяться.
Варіантів і сценаріїв для флешмобу може бути безліч. Чим більше студентів Ви загітуєте, тим краще. Можна станцювати нескладний танець перед університетом, в якому братиме участь 50 чоловік. Можна мовчки зібратися в буфеті і в призначений момент вимагати: «Студентам Пива - безкоштовно» і тут же замовкнути. Фантазуйте самі. Прикладів вдалих флешмобів в Інтернеті дуже багато. Тим більше, коли ще організовувати флешмоб, як не в День студента?

5. Снігові баби

Нам в КУТЕПі пощастило, біля нас завжди був Парк Перемоги, в якому, майже кожен рік була можливість організувати в День студента серед нашої групи конкурс на кращу снігову бабу. Ми ділилися на команди, ліпили і дуріли. Немає нічого смішнішого побудованих в різні композиції снігових баб навпроти Університету.

6. Відео та Youtube

Спробуйте придумати і зняти цікаве відео про Університет, студентах і навіть про викладачів. Хто знає, може Ваше відео поб'є всі рекорди переглядів. І стане справжнім «вірусним відео» в Youtube.

День студента - конкурси та ігри:

7. Струмочок, змійка і т.д.

Є безліч ігор, в які можна зіграти в День студента у коридорах Вашого ВНЗ. Від самих стандартних, але, тим не менш, досить веселих Струмочок і Змійка, до смішних і дитячих «баба Куця» або «море хвилюється раз». Якщо гра набуде масового характеру, можна все це «винести» на вулицю.

8. Благодійні конкурси та ігри.

Можна навіть в це студентське свято згадати про модний зараз соціальний тренд. Навіть навпаки - у День студента або Тетянин день найпростіше організувати платні конкурси: «Платний поцілунок», шматочок спеціально спеченого торта або пирога, або «фото на пам'ять». Ну, а на що збирати кошти - це вже залежить від Вашої студентської фантазії і потреб. Починаючи від безкоштовної роздачі презервативів для студентів, закінчуючи збором коштів для визволення Тібету.

9. КВН, Comedyclub, Х-Фактор, «Україна має таланти», «Голос Країни».

Ці та інші телепроекти служать невичерпними джерелами для проведення тематичної студентської вечірки у Вашому Університеті у День студента. Ми в КУТЕПі по «старому» зазвичай організовували КВН, але мікс з різних програм таких як «Україна має таланти», «Голос Країни», КВК і Comedyclub зробить Ваш День студента ще більш запам’ятовуючим.
  
10. Студентське Братсво.

Зв’яжіться зі своїми колегами з інших ВНЗ. Спільні вечірки, дискотеки або акції тільки прикрасять і підсилять враження від святкування Дня студента. Так, і не забудьте запросити на свій День студента свою молодшу сестру або брата. Я ніколи не забуду той захват і гордість, який я отримала, побувавши на Дні студента у своєї сестри.

Загалом, ідей може бути незліченна кількість.

Почніть відзначати Тетянин день в стінах свого навчального закладу. Я впевнена в цей день жоден ВНЗ не залишається байдужим до такої події, як День студента. Якщо Ви навіть не берете активну участь у неофіційному житті свого ВНЗ, то бодай просто відвідайте концерт, який проводиться у вашому ВУЗі в День студента. Ви гарантовано отримаєте масу вражень і позитивних емоцій.

Не забудьте привітати всіх знайомих студентів! Можна пошукати в інтернеті жартівливі смс-ки і статуси про студентів і студентське життя!

А ввечері можна зібратися з друзями і піти кудись, хоч би і в кіно! Головне, не пропустіть можливість повеселитися і добре провести час!

Загалом, все залежить тільки від Вас! Організуйте свято собі та своїм друзям, щоб потім було що згадати! Адже запам'ятовуються зазвичай не лекції та заліки, а саме спільні свята і заходи, такі як День студента!

Зі святом всіх студентів!Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.