День пам"яті Героїв Крут

30 января 2013, 11:15
історик, юрист
0
189

Хвиля ура-патріотизму шириться нетрями інтернету.Кожен поважаючий себе , і не дуже, націоналіст запостив у себе на сторінці героїчне фото чи гасло, яке на його думку повинно підкреслити ступінь його п

Хвиля ура-патріотизму шириться нетрями інтернету.Кожен поважаючий себе , і не дуже, націоналіст запостив у себе на сторінці героїчне фото чи гасло, яке на його думку повинно підкреслити ступінь його патріотизму та готовності до самопожертви заради України.

Навіть Президент Янукович привітав українців з Днем пам'яті Героїв Крут, а прем'єр-міністр України Микола Азаров вшанував пам'ять героїв Крут покладанням квітів та вінків до пам'ятного знаку та хреста загиблим біля Аскольдової могили в Києві .Вітати з Днем пам"яті...Більшого ідіотизму годі шукати.Я не став постити ні героїчних світлин , ні гасел, які б засвідчили мою повагу до пам"яті полеглих.Саме з поваги до їх героїчного чину я і не став цього робити.


"Червоні орди" , які сунули на Київ-це 5-6 тисяч анархічного війська, яке не визнавало своїх командирів .Чисельність українського війська -20 тисяч багнетів, але захищати Незалежність вийшли не регулярні війська, а патріотична молодь , яка своїми молодими життями та своєю кров"ю змила ганьбу зради та дешевого політиканства.

Не став я постити світлини і тому, що теперішня ситуація в сучасній Україні жодним чином не відрізняється від тих часів.Зрада, політиканство, розпорошеність українських сил і триста юнаків , які готові ціною свого життя змити цю національну ганьбу.

Вічна вам пам"ять, Герої Крут.Ви сміливо дивилися ворогові в обличчя, коли йшли в свою останню атаку, не маючи жодного сумніву у правильності свого вибору.Вибору, який змушені визнати нащадки ваших ворогів, які сьогодні покладають квіти до ваших могил, в той час , як ваші нащадки лайкають ваші фото або виступають з полум"яними пустими промовами на вашу честь.У кожного свої Крути і своя боротьба.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.