Військові розкритикували екс-міністра оборони Гриценка, а він їх назвав клоунами

6 февраля 2013, 19:04
0
443
Військові розкритикували екс-міністра оборони Гриценка, а він їх назвав клоунами

Екс-міноборони кинуло десятки сімей, які придбали квартири в Святошинському районі міста Києва по вулиці Бударіна.

Міноборони кинуло десятки сімей, які придбали квартири в Святошинському районі міста Києва по вулиці Бударіна. 

Про це заявив полковник запасу, колишній співробітник КРУ Остап Осинчук під час прес-конференції в агентстві ЛігаБізнесІнформ 4 лютого.

«В 2005 році Міністерство оборони стало замовником багатоповерхового будинку в столиці по вулиці Бударіна під державні гарантії. В результаті квартири не отримали ані афганці, ані чорнобильці, ані багатодітні сімї, які мали заселитися в цей будинок. Це сталося, ще коли міністром оборони був Анатолій Гриценко. Ми зверталися до Гриценка та до діючих чиновників, до народних депутатів, але проблема не зсунулася з місця. Люди змушені місяці та роки витрачати на судову тяганину», - каже Остап Осинчук.

«Ми переконалися, що «помаранчеве» керівництво Міноборони забуло про людей, не думало ані про потреби простих українців, ані про потреби армії», - додає майор запасу Ігор Рудич.

Військові пообіцяли і надалі намагатися впливати на вирішення ситуації, в тому числі проводити журналістське розслідування щодо дій попереднього керівництва оборонного відомства, зокрема й Анатолія Гриценка, що, на їх думку, призвели до руйнування системи, вимивання коштів з МО та поширенні секретної інформації щодо стану справ збройних сил.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Анатолій Гриценко звинуватив Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова в узурпації на прийняття рішень у ОО «Батьківщина» та висловив думку, що частина складу фракції не бажає звільнення Юлії Тимошенко з Качанівської колонії.

Джерело: ОПАД
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.