Черга за життям! Громадськість вимагає скасувати лобістський Закон!

7 февраля 2013, 14:51
0
1037

З 1 березня 2013 року вступає в силу Закон про ліцензування імпортних ліків № 5038-VI. Закон стане смертельним вироком для багатьох українців, чиє життя залежить від ліків іноземного виробництва.

 

З 1 березня 2013 року  вступає в силу Закон про ліцензування імпортних ліків  № 5038-VI. Це лобістський Закон, покликаний збагатити чиновників за рахунок хабарів на додатковому ліцензуванні, який призведе до значного підвищення цін на всі імпортні ліки, і через який деякі препарати взагалі зникнуть з аптечних полиць. Цей закон стосується кожного українця, який хоч раз купував ліки собі, своїм дітям та батькам, адже під нього підпадає 8 000 найменувань медпрепаратів – від тиску, серцево-судинних захворювань, захворювань нирок та печінки, дитячі антибіотки та багато інших. Крім того, цей закон стане смертельним вироком для багатьох українців, чиє життя залежить від ліків іноземного виробництва. Так, наприклад, майже всі препарати, які закуповуються для лікування онкохворих дітей – іноземного виробництва, лише 20% препаратів для хворих на цукровий діабет виробляється в Україні. Майже 100% хворих на найстрашніші епідемії – СНІД, гепатит, туберкульоз – отримують ліки іноземного виробництва, бо в Україні аналогів просто не існує. З 2015 року Закон вимагає окремого ліцензування дитячих підгузків та презервативів.

Кожен з Вас може захистити права свої права на ліки, врятувати життя важкохворих  людей, долучившись до Кампанії за скасування лобістського Закону.

Кожного небайдужого просимо для початку зробити дві прості речі:

1)      поставте на своїх веб-сайтах, в соціальних мережах та інших медійних ресурсах Звернення  до Президента України з вимогою скасувати Закон № 5038-VI, під яким ми збираємо підписи всіх небайдужих. Просимо максимально поширити звернення серед Ваших друзів, партнерів та журналістів. Для скасування Закону нам треба якомога більше підписів. Посилання для збору підписів  тут.

2)     Долучитися до акції «Черга за життям», котра відбудеться 12 лютого о 12 годині за участі  пацієнтів, небайдужих українців,  лікарів та  відомих діячів культури, мистецтва, спорту.

Адреса: м. Київ, вул. Шовковична 6/15. Після акції черга крокуватиме до Адміністрації Президента, щоб офіційно передати листа та підписи тисяч українців.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС!

 

З повагою,

пацієнти, громадські організації, активісти та лікарі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.