Чи не час Олегу Ляшку "переозброїтись"?

12 февраля 2013, 15:45
0
169

Вибіркова "(Не)Справедливість" - для себе улюбленого!

Якщо полум'яний виборювач справедливості Олег Ляшко здатен навіть вилами доводити своє право виступати на Інтері - то, чому він перешкоджає у висловлюваннях звичайним блогерам? Йдеться, про видалені ним коментарі до своєї публікації, про ту подію. Хіба блогери - не такі ж представники народу як і він - хоч і без мандатів?


Зокрема, що "страшного" у моєму:

...Народ, на який Ви посилаєтесь у ролику, Вас обрав до парламенту, а не до студії Інтеру. Тож, якщо непроханий гість посилався на народ - то, демагогія! ...А якби у відповідь на вила - та, охорона Вас серпом "привітала"?


Тож, як співає Наталка Полтавка у одноіменній опері М. Лисенка: "Ні, нехай вже чують люди, ні, не буду я мовчать!"! ...Чи не варто вже пану Олегу замислитись: Може у якості зброї йому би більш лічила звичайна столова виделка? А тоді вже - наступного разу - прориватись на Інтер саме з нею!? Ну, й з бойовим кличем: "Паразити відкривайте! Саринь на кичку!"?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.