Ранкова пробіжка за здоровий спосіб життя в Кременчуці

2 марта 2013, 22:14
Заступник начальника цеху з технічної частини ПрАТ"АвтоКрАЗ"
0
382
Ранкова пробіжка за здоровий спосіб життя в Кременчуці

2 березня 2013 року

2 березня 2013 року в місті Кременчук відбулася перша весняна пробіжка : «За здоровий спосіб життя». В цьому заході приймала участь не велика кількість представників руху «Воркаут» звичайна молодь, працівники ЗМІ,а також місцевої влади в образі віце-мера Віталія Малецького .

О дванадцятій годині колона по три рушила від кафе «Ахтамар» по кременчуцькій набережній до спортивного майданчика в Придніпровському парку.

Підчас пробіжки молодь вигукувала кричалки, якими пропагандувала  здоровий образ життя . Пробігаючи заданим маршрутом молодь ввічливо вітала жителів міста, які спостережливо і с гордістю спостерігала за учасниками дійства.

Добігши до заданого місця, ніхто не почав розходитись , навпаки,активісти почали робити розминку,і керуючись вказівками одного з найактивніших з учасників заходу,молодь дуже майстерно почали виконувати розминку.

На останок воркаути показали одні з своїх найкращих трюків, якими потішили учасників заходу,а також простих перехожих,які с цікавістю спостерігали за заходом.

Так пройшла перша пробіжка в 2013 році . Даний захід демонструє, що молодь в Кременчуці не лише п’є пиво та сидить за комп’ютерами,а веде досить активний та здоровий спосіб життя. Сподіваюся ,що даний захід не є останнім,а стане традиційним для кременчужан і гостей міста.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.