ЩЕ НЕ ВМЕРЛА…

4 марта 2013, 15:46
0
3

Що до Януковича та деяких журналістів, то складається враження, що окрім Межигір`я та страусів на подвір`ї, інших тем для роздумів у майстрів гострого пера немає.

До матеріалу Юрія Макарова: http://tyzhden.ua/Columns/50/73547

Як завжди, Ви праві, пане Юрію! Але як зробити, "щоби пані з Кіровограда відчувала сором"? Якщо режисер театру у Києві виходить до глядачів з жуйкою у роті, як позбавитися жлобів на джипах? На мою думку, людину ніхто після дитсадка вже не виховує. У школі або ВУЗі - формалізм, проплачені дипломи, навкруги - торгівельно-розважальні центри, справжнього культурного духу у Києві, та й в Україні взагалі, стає все менше. Що до Януковича та деяких журналістів, то складається враження, що окрім Межигір`я та страусів на подвір`ї, інших тем для роздумів у майстрів гострого пера немає. 

P.S. Нещодавно мешканцям Берліну вдалося відстояти  Берлінську стіну, частку якої хотіла знести будівельна компанія, аби звести там елітний дім. Активісти, громада та діячі мистецтв заблокували підходи до стіни й таким чином подальші роботи  забудовників були припинені. Чи не нагадує це вам  історію  з Гостиним Двором на Подолі? То ж хто ще з представників української культури, музики, спорту бажає підтримати народну ініціативу по його захисту від «правового» мародерства й втрати освітнього осередку в самому серці Києва?

                                                                                                Вероніка Глєбова
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.