Вчинок не хлопчика, а… “гопника” від “Свободи”

6 марта 2013, 01:49
Журналістка
0
321

Недостойна поведінка депутатів зайвий раз доповнює відчуття цілковитої відсутності здорового глузду у вітчизняних політиків...»

0000-00-Gopota.jpg

4 березня цього року на одному із громадських заходів за участі представників різних політичних сил, їх прихильників, журналістів та громадських діячів відбулась непересічна подія: народний депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко, під час доповіді заступника голови Обласної тернопільської адміністрації Петра Гоца, двічі вдарив останнього.
Перший раз М.Головко наніс удар ногою у коліно, після чого одразу демонстративно вдарив віце-губернатора ліктем в обличчя.
Відеорепортаж про вказаний інцидент оприлюднив тернопільський Інтернет-ресурс «Про все».
Не будемо шукати якийсь політичний підтекст чи мотив вказаного вчинку, розбиратися хто винен, а хто потерпілий, варто відзначити лише одне: вчинок Головка яскраво демонструє скоріше «гопотячу» сутність депутата, а не вчинок чоловіка, більше того народного депутата, обранця народу. Це що, вияв незгоди із доповідачем такий? Люди добрі, так давайте, відразу бити в «рожу» опоненту, якщо ми не згодні із його думкою!
В Європу ми зібрались? Та з такими кадрами, місце нам не в Європі, а в якомусь африканському банановому союзі.
Випадок нагадує ситуацію, коли шайка відбитків-відморозків силою вимагає в учня, який повертається ввечері від репетитора, гроші та мобілку. Відраза та й годі.
Та гірше всього, те, що сам пан Головко, мабуть пишається таким вчинком, вважаючи, що вчинив правильно і йому зовсім не здається, що він давно схибив із правильного шляху та прямує в нікуди. Важливо те, що він і такі як він нас також тягнуть за собою. Що подумає освічена тактовна людина про народ, який обрав такого депутата?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.