Яценюк наступний, котрого позбавлять депутатського мандату за тероризм.

9 марта 2013, 12:05
Газета "Мобільні новини". Футуролог, уфолог, винахідник, журналіст.
0
274
Яценюк наступний, котрого позбавлять депутатського мандату за тероризм.

Сьогодні він закликає до повалення конституційного ладу, захоплення державної влади з метою власного збагачення! А завтра він почне вимагати податки наперед.

Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 вересня 2012 р. № 672-р

Київ

Про інформаційно-роз’яснювальні заходи 
у сфері боротьби з тероризмом

1. З метою підвищення рівня правової свідомості та обізнаності населення з питань запобігання і припинення терористичної діяльності рекомендувати Службі безпеки за участю Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Міністерства надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, інших суб’єктів, що безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, та суб’єктів, що згідно із законодавством залучаються до боротьби з тероризмом, забезпечити:

висвітлення в засобах масової інформації заходів з реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом для формування в суспільстві негативного ставлення до терористичної діяльності в усіх її формах і проявах;

своєчасне виявлення та припинення розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, до розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, ненависті, до вчинення терористичних актів, дій, що загрожують громадському порядку, а також матеріалів, що пропагують расову, національну чи релігійну нетерпимість, дискримінацію;

інформування громадськості про розкриті терористичні злочини, їх суспільно небезпечний характер та передбачену законом відповідальність за вчинення таких злочинів, а також про проведення антитерористичних навчань та їх результати;

впровадження в діяльність суб’єктів, що безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, міжнародного досвіду щодо інформування громадськості про антитерористичні заходи.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади відповідно до компетенції забезпечити за участю Служби безпеки затвердження планів інформаційно-роз’яснювальних заходів у сфері боротьби з тероризмом відповідно до завдань, визначених пунктом 1 цього розпорядження.

                  Прем’єр-міністр України                                                         М. АЗАРОВ
http://tvi.ua/new/2013/03/09/yacenyuk_oholosyv_pro_pochatok_povstannya

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Терроризм,Яценюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.