Хочеш бути правою рукою народного депутата України?

21 марта 2013, 20:19
Специалист политологии, руководитель проекта "ALT:OSVITA"
0
252
Хочеш бути правою рукою народного депутата України?

ПІДГОТОВКА ПОМІЧНИКІВ-КОНСУЛЬТАНТІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ Інститут Політичної Освіти повідомляє Вам про перенесення дати семінару для помічників-консультантів депутатів ВРУ на 11-12 квітня. У

Проблеми, на вирішення яких спрямоване навчання: як показує досвід, більшість помічників-консультантів депутатів слабко володіють базовими знаннями про процедури ВРУ та загалом систему органів державної влади, статус народного депутата, повноваження, права та обов’язки, які їм надані законодавством як помічникам народних обранців та базові правила взаємодії з громадськістю.

До участі в дводенному семінарі запрошуються помічники народних депутатів та особи, що планують ними стати. Вікові, гендерні та інші обмеження відсутні. Відбір на конкурсних засадах.

Кількісний склад групи – 25-30 чол.

Для участі в навчанні кандидату потрібно підготувати та надіслати до 5 квітня 2013 р. (включно) на адресу office@ipo.org.ua (в темі вказати «pomichnyk»):

- заповнену анкету;

- резюме (автобіографію).

Учасники навчання будуть забезпечені навчальними матеріалами.

Реєстраційний внесок становить 800 грн.

За більш докладною інформацією можна звернутися до ІПО на office@ipo.org.ua, або за тел.: +38044 278-55-43, 278-55-16. 
Контактні особи:
+380503725100 (Олександр Солонтай)
+380972846183 (Оксана Однорал)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: депутат,політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.