Уряд на зв'язку з громадянами

22 марта 2013, 12:13
0
227

www.ukc.gov.ua

Телевізійна програма соціального спрямування, метою якої є інформування глядачів про діяльність органів виконавчої влади. Це спільний проект Першого Національного і Урядового контактного центру.

На урядову "гарячу лінію" щодня надходять сотні звернень від небайдужих громадян, адресовані представникам влади.

Оператори Урядового контактного центру передають їх у профільні держустанови, чиновники їх розглядають і надають відповіді. Така схема оперативного реагування дає можливість уникнути багатьох бюрократичних перешкод.

А завдяки телепрограмі "Уряд на зв’язку з громадянами" люди дізнаються про те, що їх хвилює, не лише оперативно – в ефірі Першого Національного, але й від урядовців безпосередньо. Оскільки гостями програми є міністри, голови державних служб, агентств, інспекцій, інших відомств. Вони не тільки відповідають на численні запитання респондентів урядової "гарячої лінії", але й роз’яснюють останні рішення уряду.

Про популярність такої комунікації говорять і постійно зростаюча кількість дзвінків на урядову "гарячу лінію" і рейтинги програми.

Якщо і у вас є запитання до влади – будь ласка, звертайтесь на урядову телефонну "гарячу лінію" за номером телефону 0-800-507-309 та через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Вам обов'язково дадуть відповідь.

Будьте активними! І дивіться програму на Першому Національному щосереди о 9:25. До зустрічі в ефірі!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.