Влада яку ніхто не обирав

26 марта 2013, 13:52
Владелец страницы
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
259

В останні дні київська влада показали свою безпорадність, кияни – свою єдність.

Якщо КМДА заздалегідь оголосила про штормове попередження, то чому київська влада не підготувалася і не створила відповідний штаб ще в  п’ятницю? Чому небули визначені можливі місця найбільшого скупчення машин, місця ймовірних заторів (схили, мости, круті повороти та ін.) і не було завезено туди сіль та пісок, щоб самі водії, при необхідності,  могли  підсипати допоміжні засоби під колеса автомобілів? Чому в пятницю з ранку автошляхи не були оброблені реагентами, а важка снігоприбиральна техніка не почала працювати ще в пятницю після обіду? Чому, знаючи про сніговий шторм,  не спрацювала ДАІ, вчасно не поставивши на шляхах регулювальників, які б скерували  транспорт і не допустили б багатогодинних заторів?

Чому ДАІ, зробивши попередження водіям  не виїзджати в п’ятницю на своїх транспортних засобах на вулиці Києва,  дозволила  заїхати в місто вантажівкам? Чому, взагалі, отримавши попередження про сніговиий шторм, в пятницю не скоротили робочий день або ж не зробили вихідним?

Чому 20 тисяч незаконно встановлених МАФів і торгово-розважальні комплекси біля себе не прибирали територію?

Дуже багато запитань «чому?» до тих, хто керує містом…

Як нам показали останні дні, київська влада виявилась безпорадною і неспроможною  діяти в складних  ситуаціях, нездатною  вивести  людей із біди. Але, в той час коли керівництво міста показало свою слабкість, кияни показали свою єдність і вкотре зрозуміли, що розраховувати можуть самі на себе, на один одного, але ніяк не на владу…  (можливо тому, що ніхто її не обирав і ніякої відповідальності  перед киянами вона не несе?)

P.S. Як одному із представників міської влади хватило розуму  виставити киянам претензії, що ті їдять багато хліба?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.