Обрали, дякую і до побачення!

28 марта 2013, 20:04
Владелец страницы
політик, громадський діяч, правозахісник
0
342
Обрали, дякую і до побачення!

Нікому до нас та наших проблем не має діла!

Сьогодні мав розмову з одним відомим міжфракційним депутатом. На питання, чи будуть вибори до Київради? Відповів, що будуть, але невідомо коли, тому що дії опозиції та влади у цьому питанні - це профанація!

 Коли я сказав, що 02.04.13 планується масштабна акція киян біля ВР на підтримку виборів 02 червня 2013 року, він відповів, що це нічого не змінить. Особисто мені стало його шкода.

Відома людина, яку обрали декілька десятків тисяч виборців не вірить у свій народ і не планує нічого робити для того, щоб якось вплинути на ситуацію. Хіба що можливо вийде до нас під час мітингу та скаже, що підтримує.

Тому кажу ще раз, потрібно прийти та голосно заявити про свої вимоги, так голосно, щоб стіни тієї Ради загойдало! Щоб вони уявили, що таке Етна під час виверження!


 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.