Медична реформа, наказано ЗНИЩИТИ

9 апреля 2013, 10:25
0
263

Дивлячись на те як зараз проводять так звану медичну реформу я стаю в шоці за те що буде далі з країною

Так вийшло що до 7 квітня мене не було. І я не міг проводити зустрічі з людьми. А приїхавши я був в шоці. В дільничій лікарні, в якій лікувалися важкі хворі. Куди район відправляв тих хто не може заплатити. Закрили цілодобовий стаціонал. І залишили лише дений стаціонар. Куди люди мають приїзжати а потім їхати.
Стає цікаво. Що робити тим хто не може ходити. В кого інсульт. А в району лікарню, доїхати далекл та і немає змоги.
Як виявилося це все робиться під видом медичної реформи. І ця лікарня не єдина, яку закривають.
Що робиться в державі? Ми закриваємо лікарні, зате відкриваємо побільше клубів відпочинку. Аптеки майже на кожного кроці. Навіщо це все?
В мене полягає від цього всього таке враження. Що для нашої влади чим гірше людям, тим владі краще. Вони рушать все що можна розрушити. Щоб поменьше людей вижило.
В цьому всьому хотілося би подякувати за захист своїх виборців нардепа Ігоря Сабія. Яким не забуває не тільки про своїх виборців. Але і допомогає іншим, про яких забули їх депутати-мажоританики. Серед яких бізнесмен Олександр Герега який забув за своїх виборців. І в той час коли люди залишилися без лікарні. Він і далі рекламує розвиток Поділя.
З цього всього ми можемо бачити що те що регіони забули про своїх людей. А навіщо люди для них відпрацьований матеріал. Тепер все можна робити через суд. А люди нехай гинуть. Ми все це назвемо цілком законим шляхом.  Медична реформа.
Зате можна приїзжати по закордоним візитам і розказувати. МИ РЕФОРМУВАЛИ МЕДИЦИНУ. А ЧОМУ КІЛЬКІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ЗМЕНШИЛАСЯ В ДВОЄ. Ми не вині.  Вони ж самі помирають.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.