Прогулянки під мостом

10 апреля 2013, 14:23
0
179

Кумедну галерею ми відкрили для себе на цих вихідних. Під новим Гавнським мостом. Таки прямо таки під мостом! Прямо на Подолі!

Liveoak in Kyiv with Artikzone

Кумедну галерею ми відкрили для себе на цих вихідних. Під новим Гавнським мостом. Таки прямо таки під мостом! Прямо на Подолі!
Не хочу розкидатися такими словами - як концептуально, європейсько... Скажу - цікаво, оригінально, видовищно (в сенсі виду з вікон галереї на Київ, на Дніпро). А те що галереая знаходиться фактично на воді додає романтичного шарму. Бетонні стіни, розмальовані графіті досить холодні навіть цього сніжного квітня, але в літку (планується) кава, чай. Думаю, це має бути дуже затишне і творче місце!
На цх вихідних в стінах завершувалась вистака американського фотографа Стівена Лайвока - про все, що бачать люди, але не бачать! Або чи відрізняється Київ від Арля?...

Формат фото - звичайні фото принти (дещо підмяті від вологи та холодів) на біих панелях, автор з цигаркою та адміністратори галереї. Молодь в якості відвідувачів, плетені диванчики посред залу... Шалений вид з вікна...


Liveoak in Kyiv

Liveoak in Kyiv

Liveoak in Kyiv
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Liveoak,артпричал,Стивен Лайвок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.