Вкрадена демократія Немирі

22 апреля 2013, 19:19
Журналістка
0
216

Не можу не приєднатися до тих, хто вже висловив свою думку з цього приводу...

0000-Nemyria8.jpg

11 квітня 2013 року у Брюсселі журналіст Анатолій Шарій провів прес-конференцію на тему: «Вкрадена євроінтеграція: зловживання коштами ЄС в Україні». Поширена журналістом, який до речі має статус політичного біженця, інформація про нецільове використання та привласнення вітчизняними псевдо-демократами коштів, виділених неурядовими організаціями викликала бурхливу реакцію за кордоном. Одже, серед інших відомих «гранітоїдів» був названий - Григорій Немиря.
Можливо комусь це не сподобається, але А.Шарій мав рацію, звинувативши політика у співпраці з іноземними спецслужбами в контексті дискредитації України. Це правда, а інакше чим пояснити, що кожен контакт Немирі з іноземцями завершується гучними заявами останніх щодо «проблем української влади». Ще більше питань викликають звички Немирі жити «на широку ногу». Звідкіля у нього, людини, яка ніколи не займалась бізнесом, вистачає коштів аби жити за кордоном виключно в готелях класу «люкс», винаймати «ескорт-дівчат» у якості перекладачів, обідати за 5 тис.Євро, пересуваючись чартерними рейсами. Очевидно дарма пан Немиря вважає, що привласнені ним або витрачені на його розсуд кошти і є сприянням розвитку демократії в Україні. Фінансові оборудки Григорія наразі дуже цікавлять іноземців.
Можливо це від своєї покровительниці Юлі він набрався звичок плутати власні кишені і статки із громадськими, але у цьому випадку Захід здається «гумору» не зрозумів. У всякому разі тепер пану Немирі доводиться окремо розповідати тим, хто давав йому гроші, куди він їх витратив.
У згаданому контексті можна тільки поспівчувати нерозбірливим іноземцям, які спонсорували пройдисвіта Немирю, сподіваючись на його чесність…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.