Власенко кинув Тимошенко і побіг на «ТВі» «грошенят зрубати»

24 апреля 2013, 09:52
Журналістка
0
197

Так вже повелось в Україні, коли мова заходить про гроші, а тим більше про великі гроші, вісь чомусь нехтують політичними переконаннями і ідеалами.

Так трапилось і цього разу, у неоголошеній битві за «ТВі». Полум’яні опозиціонери опинились по різні сторони «барикад», між новим інвестором телеканалу, американським бізнесменом Олександром Альтманом (виходець із Одеси) і старим власником Костянтином Кагаловським (також бізнесмен з потужним єврейським корінням).
Втім, прогресивній громадськості мабуть не варто виходити на мітинги на підтримку скривдженого акціонера «ТВі», який кричить на кожному перехресті – «караул!, обікрали». Адже у 2009 році точно таким самим чином – шляхом маніпуляцій з документами – Кагаловський позбавив контролю над каналом свого бізнес-партнера Володимира Гусинського (також не українського походження).
Не важливо у цій «розборці», хто більший, або найкращий єврейський шахрай, але обурює, що політики-опозиціонери, колишні друзі і колеги в політиці тепер перетворились у прислужників жидівських товстосумів… Сумно і дивно, невже ні Власенко, ні Княжицький не розуміють, що заради «тридцяти срібняків» вони руйнують всі надії і сподівання на єдність опозиційних сил?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.