Княжицький і «ТВі»

24 апреля 2013, 10:39
Журналістка
0
198

Чи здається так все просто, як намагаються це виставити учасники скандалу?

Український жид, всім жидам – жид… Так, це про нього, про головного пройдисвіта українського телебачення, відомого борця за «справедливість», а тепер вже й опозиційного народного депутата - пана Княжицького. Саме цей чолов’яга, прикриваючись зручною ковдрою вічного опозиціонера, борця за ідеали демократії впродовж дев’яностих, нульових і до тепер займається «кидаловом» жидів на гроші. При цьому, кожен раз Коля Княжицький примудряється виходити з гри з повними кишенями баксів і прапором борця за справедливість… Тут можна пригадати і перший незалежний «СТБ» (американські євреї і досі не можуть підрахувати скільки там було вкрадено) і роботу в холдингу Пінчука, де Микола також «трохи вкрав», а потім гучно «гримнув дверима»…
0000-000-Knjazh_tvi.jpg
З 2008 року Княжицький тягне грошенята зі справжніх жидівських магнатів Кагаловського і Гусинського. До речі, депутатство Микола «виторгував» виключно під гарантії опозиційної роботи «ТВі». Спочатку наш діяч допоміг Кагаловському позбавитись партнера, а тепер у такий самий спосіб намагається «розвести» і його.
До речі, у серпні 2012 року Верховний суд Нью-Йорка виніс проміжне рішення щодо конфлікту навколо телеканалу ТВі на його користь. Суд вирішив, що телеканал ТВі коштував 56,9 мільйонів доларів і компанія Гусинського New Media Holding має право на 28,45 мільйонів доларів плюс відсотки в якості відшкодування збитків. Також у судовому рішенні зазначено, що Кагаловський діяв спільно з гендиректором ТВі Миколою Княжицьким для того, щоб «приспати» Гусинського та розмити його долю у телеканалі. Сам Микола Княжицький, коментуючи тоді рішення суду, заявив: «Я не спорю, що я діяв спільно з Кагаловським. Це не велика таємниця».
Можна тільки побажати успіху Миколі, адже у справі розкрадання жидівських коштів він мабуть найкращий!!! Недооцінив нашого Княжицького пан Кагаловський, думав можна від нього так просто позбавитись, усунувши від керівництва каналом…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.