Відповідь наклепникам

25 апреля 2013, 15:44
історик, юрист
0
237

Під час виборчої кампанії минулого року був розповсюджений лист про нашого земляка Дмитра Снєгирьова від імені тоді ще кандидата в народні депутати Ірини Сех, в якому особистість колишнього голови Луг

Під час виборчої кампанії минулого року був розповсюджений лист про нашого земляка Дмитра Снєгирьова від імені тоді ще кандидата в народні депутати Ірини Сех, в якому особистість колишнього голови Луганського осередку "Свободи" була подана з відвертим негативом. Дмитро Снєгирьов вирішив скликати прес-конференцію за для того щоби спростувати наклепницьку інформацію у згаданому листі. Після того як минули всі виборчі баталії він зіштовхнувся з переліком перешкод у здійсненні своєї діяльності, в тому числі у відкритті в Луганську першої української книгарні Східна Брама. Подробиці прес-конференції у цьому відео.

http://youtu.be/jyugUjAYBtM

http://www.news.lugansk.ua/index.php?newsid=3106
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.