Тест «Свободі» на стійкість

29 апреля 2013, 17:43
0
203
Тест «Свободі» на стійкість

І чому б самому Тягнибоку особисто не звернутися до Гаранта конституційних прав, Президента В. Януковича?

Прочитав чергове страшне повідомлення про члена партії ВО «Свобода», київську вчительку Ніну Москаленко в «Українській правді»: «Рейдери розтрощили будинок київської вчительки», Понеділок, 29 квітня 2013.

Мені цікаво ось що у цій справі. Ситуація із правом, принципом Верховенства Права у правоохоронних органах, судовій системі відома кожній освіченій людині. І все ж…

Ось справа ЄЕСУ. Чули про таку? Скільки їй років?

Отож-то!

По всім фактам рейдерства і бездіяльності органів позови про притягнення до кримінальної відповідальності згідно із новим КПК можуть і, скоріш за все, будуть відхилені.

Але їх відновити можна буде і через півстоліття! Якщо колись до влади прийде справжня демократія!

І ці справи будуть дамоклевим мечем висіти над головами порушників Закону!

То чиє у свободівців пристойна юридична служба, котра хоч трохи знає матеріальне і процесуальне право та Римський Статут Кримінального судочинства?

Це ж справа честі для цієї партії захистити свою однопартійку.

І чому б самому Тягнибоку особисто не звернутися до Гаранта конституційних прав, Президента В. Януковича? Чи дозволять правоохоронці навіть після того, як про безпредєл стало відомо президенту продовжувати знищувати цю нещасну жіночку і її стареньку мати?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.