Я не люблю 9 травня

30 апреля 2013, 08:36
0
359

Не люблю з наступної причини: приблизний сценарій дня 9 травня:

суспільство швиденько розділиться на "групки по інтересах":

1. Просовєцькі скажуть надцять пафосних промов, копірайтери щось наплутають, хтось ляпне "Вічна слава Героям, вічна ПАМ"ЯТЬ ЖИВИМ!", "отци города" і області картинно покладуть квіти, відштовхнувши ветеранів на задній план на фото. Місто заповнюється примітивними гаслами і білбордами.
Хто-небудь може мені пояснити сенс дат на білборді Партії Регіонів "2013-2015"?!!! І яким боком це до Великої вітчизняної Війни.
2. Пройдуться ветерани, груди яких ряснітимуть в основному медалями "Надцята річниця Перемоги". Бо справжнім Учансикам бойових дій зараз ЯК МІНІМУМ 88 років. Наврядчи багато хто в цьому віці, та ще й після бойових поранень зможе вийти на мітинг. Так що питання про справжність ветеранів відкрите...

3. НацстурбованіНаВсюГолову поволають "Ганьба!" розтопчуть пару червоних прапорів і влаштують пару бійок на тему зривання Георгійовських (до речі - чому Георгійовських, а не Гвардійська?). Незабудуть при цьому прокричати "Слава нації - смерть ворогам!".

4. Основна маса "щиро піде вшановувати День Побєди" - обципляється вищезгаданими стрічками з ніг до голови. На покладанні квітів я побачу подростков, яких "согнали" і які слиняють в акурат перед Меморіалом (із жизні) і озабочені морди пастухів-вчителів, яким День Побєди, в принципі, по фіг, але Гороно дало рознарядку. Маса плавно потягнеться в Парк "Перемоги", який, і всі околишні масиви, успішно засре. Плавно тягнучись до Парку "Перемоги" маса буде розігріватися "Фронтовими 10**0 грам". Бо випить дєло Святоє - ми ж уважаєм Ветеранов! Дикою разноголосіцей поволає "Со слєзамі на глазах" (Справжні Ветерани в цей момент перевернуться в Братських Могилах).
Сосєдські дєткі нажравшись шашличка с чувством пооруть "Уррра!!! СА-А-Алют" (абсолютно неозабачуясь по якому поводу і маючи єдине шо сказать "Так Празнік!".
Вобщем - Вшануємо... (
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: 9 травня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.