Артур Палатний порішав питання з "паленої" горілки у клубі "РІО"

2 мая 2013, 06:24
Журналістка
0
518

Як голова Комітету ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму А.Палатний захищав підробну горілку клуба «РІО»

0000-00-0Palatny.jpg
  • На скільки пам’ятаю, жоден народний депутат не повинен володіти та вести будь-який бізнес, крім отримання прибутків від викладацької та тренерської діяльності
Отож і наш нинішній герой, заступник голови партії «УДАР» А.Палатний всім своїм виглядом демонструє незалежність від бізнесу та не покладаючи рук працює над «недосконалим» законодавством України, дбаючи про здоров’я нації.
Все б було так, якби податкова 28 квітня ц.р. не вирішила перевірити нічний клуб «Ріо» та знайшла там контрабандні спиртні напої. Контрабанда – подія звичайна в наш час. Знайшли, конфіскували, покарали …
Але в цьому випадку покарання власників закладу може обминути. «Вирішувати» питання приїхав Артур Леонідович, теж ситуація для нашого часу стандартна - народний депутат залагоджує питання з правоохоронними органами.
Дозволю собі звернутися до Артура Леонідовича: Ви ж голова такого спортивного комітету, який повинен впроваджувати в маси здоровий спосіб життя, а тут пару ящиків горілки. Може не варто розмінювати так дрібно свою репутацію? Чи все ж таки маєте свій інтерес у вказаному закладі та заробляєте на здоров’ї молоді, торгуючи контрафактом?
Ходять не перевірені слухи, що у вказаному закладі процвітає проституція. Бачив одне журналістське розслідування, здається в телепередачі «Гроші», де неповнолітню дівчинку взяли на роботу стриптизеркою. ЇЇ, що до спортивних змагань готували чи в олімпійську збірну з гімнастики взяли? Чи може здавати нормативи ГТО?
А якщо правоохоронці навідаються в «Ріо» з приводу торгівлі людьми та проституції, Ви Артуре Леонідовичу, що їм скажете, що тут база підготовки олімпійського резерву? А в номерах, де надаються інтим-послуги, повісите табличку з написом «приймальня народного депутата А.Палатного»?
Так кого ми з вами обираємо керувати країною???
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.