УДАРівський безакцизний алкоголь і проституція в «РІО»

4 мая 2013, 17:08
Журналістка
0
306

Депутат від УДАРу Артур Палатний, який є фактичним власником пічного клубу РІО занепокоєний проведенням податковою міліцією раптової перевірки його закладу.

Найбільше його занепокоєння викликало потрапляння до податкової міліції відеозаписів ведучих політичних та партійних діячів, які користувалися послугами проституток РІО.

З метою залагодження конфлікту і вилучення компрометуючих політиків записів, він домовився і отримав згоду від прокурора Деснянського району Михайла Твердохліба щодо позитивного вирішення даного інциденту. Прокурор пообіцяв Палатному за 250 тис. дол. домовитися з прокуратурою м.Києва щодо вилучення наявних компрометуючих матеріалів і повернення їх Палатному.
Відомо, що клуб «РІО» спеціалізується на наданні послуг проституток для можновладців та українських політиків, а також займається вивозом молоді для секс експлуатації за кордон. Як вже повідомлялося, з даного приводу правоохоронні органи США порушили кримінальну справу за вивіз українських дівчат у т.зв. сексуальне рабство до країн Близького Сходу. Відомо, що за матеріалами справи проходить Палатний, а також його давній партнер бізнесмен Веніамін Гонікман.
Слід нагадати, що 56-річного Веніаміна Гонікмана, уродженця України та мешканця м. Детройт, 25 травня минулого року було визнано винним у "торгівлі людьми" і "відмиванні грошей".
Судове засідання у справі, розслідування якого велося довгі роки, зайняло близько п'яти годин, повідомляють американські ЗМІ.
Гонікман був засуджений до 3 років в'язниці. Він став останнім засудженим в списку з дев'яти осіб, які проходили обвинуваченими у гучній справі про "поставках" на територію США дівчат з країн Східної Європи, яких обманом залучали до роботи в детройтських стриптиз-клубах.

Серед інших у даній справі в якості обвинувачених проходили співвласники компанії "Beauty Search" Олександр Максименко (син Гонікмана), Майкл Аронов (діловий партнер Гонікмана), а також колишні дружина і невістка В.Гонікмана. Максименко та Аронов визнали себе винними в 2006 році. А.Максіменко був засуджений до 14 років в'язниці і відшкодування збитків жертвам у розмірі 1,5 мільйона доларів. М.Аронов був засуджений до 7,5 років в'язниці і виплати компенсацій у розмірі 1 мільйона доларів.
Після арешту сина, в 2005-му році, Веніамін Гонікман втік на Україну. Але в січні 2011 року він був заарештований українськими правоохоронними органами та екстрадований до США.
Судячи з матеріалів слідства, злочинна група, до якої входили Максименко, Аронов, Гонікман та інші, запрошувала дівчат з країн Східної Європи (зокрема, з України) "на навчання в США", вони обіцяли дівчатам сприяння у вступі в американські вищі навчальні заклади. Однак замість навчання дівчата опинялися в якості танцівниць у стриптиз-клубах.
У публікаціях американських ЗМІ з приводу даного "сімейного бізнесу" наводилися свідчення потерпілих, які розповідали, що всі вони були багаторазово згвалтовані "босом" Олександром Максименко та іншими членами банди. У "справі Гонікмана" згадується епізод, коли в 2001-му році він особисто допоміг незаконно через Мексику ввезти в США двох громадянок України.
Гонікман тривалий час відмовлявся визнавати свою провину і заявляв, що його самого ошукав рідний син. Але торік він дав свідчення, розраховуючи на пом'якшення покарання. У квітні цього року повідомлялося, що Гонікман, в рамках судової угоди, повинен буде виплатити 12 жертвам 1,6 мільйона доларів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.