Чим народний депутат Володимир Куренной займався у Лондоні?

13 мая 2013, 22:04
Журналістка
0
372

Яким місцем народний депутат від УДАРу Володимир Куренной займався державними справами в Лондоні

На днях прочитала в Інтернеті статтю блогера Анатолія Шарія про участь народного депутата України від партії УДАР Володимира Куренного в сексуальних оргіях в Лондоні під час своєї робочої поїздки.

Спочатку не повірила, думала, що це чергова провокація, яку зі слів партійців УДАРу їм постійно влаштовують опоненти, а тому вирішила провести власне розслідування та поставити всі крапки над «ї», благо серед його депутатів однопартійців є знайомі, які можуть розповісти всю правду.
В першу чергу дійсно з'ясувала, що з 20 по 28 квітня В.Куренной в складі парламентської делегації перебував в Лондоні. Поїздку було здійснено за державні кошти, тобто наші з вами гроші платників податків.
Однак зі слів окремих членів цієї делегації, наш герой вивчати досвід англійського парламентаризму особливо не поспішав, а по приїзду зник на декілька днів, навіть не відповідаючи на дзвінки.
Ще перед поїздкою наш народний обранець вирішив влаштувати собі секс-тур «видатними» барами Лондону. А в пріоритеті у нього стояло відвідування напівлегального закладу «Lady Marmalade», в якому відбуваються групові оргії за участю 7-8 чоловіків та жінок з обох сторін. Думаєте В.Куренний не доїхав до нього? Помиляєтесь, він був там, і не тільки в якості глядача... Свідченням цього є відеоролик викладений на одному з прибалтійських порно-сайтів (посилання не даю з етичних міркувань).
Особисте життя - це справа кожного, але чи може собі дозволити представник держави використовувати службову поїздку та державні кошти в особистих цілях? Іншим питанням є моральність, а точніше аморальність поведінки народного депутата України. Адже, у В.Курінного є дружина та діти. Який приклад подає голова сім'ї?
Але давно відомо вже не вузькому колу і не тільки однопартійців, що цей тато не живе із сім'єю, у нього з'явилася нова дружина, нехай, і однієї з ним статі, але ж нова та молода. І звуть цю дружину Андреас Павлоу - грек за походженням, молода перспективна зірка естради.

Проте, шила в мішку не сховаєш і сусідам Куренного у котеджному містечку «Дрім Ленд» у селищі Нові Петрівці вже давно відомо про їх спільне проживання та нетрадиційні стосунки.
І знову питання на розсуд читачів: а чи вимагало керівництво партії фото-звіту про проведену роботу від В.Курінного після повернення? Чи два дні відсутності у складі делегації залишилися ні для кого не помітними?
А можливо у програмі партії УДАР є пункти про декларування її членами вільного кохання на противагу сімейним цінностям? Нажаль, на даний час моє розслідування залишило по собі багато запитань, відповіді на які я обов'язково опублікую.
Проте, вже зараз, на мій погляд, варто замислитися: так кого ми з вами обираємо керувати країною???

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.