Хто створює фашизм в Україні?

15 мая 2013, 06:52
Журналістка
0
243

Складається враження, що у трійки опозиційних лідерів Яценюка, Кличка і Тягнибока з кожним днем все яскравіше проявляється синдром криловських лебедя, рака і щуки

Кожен тягне у свій бік, при цьому намагаючись у зручний момент «мокнути» побратима, а собі збільшити особисті рейтинги.

Після гучних популістських заяв Кличка на адресу «Свободи» про неприпустимість пошкодження пам’ятників воїнам ВВВ, його підопічні вдалися до чергової акції чорного піару, таким чином намагаючись виставити конкурентів за голоси у неприглядному неофашистському світлі.
Приводом до чергового взаємного звинувачення стало розміщення наприкінці квітня на ресурсі «YouTube» відеоролика «Празднование 70-летия подразделения СС «Галичина» в Бабьем Яру», у якому молодики із прикритими обличчями висловлюють власне недолуге бачення політики Гітлера у національному, зокрема – єврейському питанні. Посилюється ефект негативу тим, що саме у Бабиному Яру нацистами у 1941 році було розстріляно понад 150 тисяч євреїв.
Мета такого сюжету вбачається одразу ж – напередодні святкування 9 травня, знаючи неоднозначне ставлення «Свободи» до періоду ВВВ, максимально загострити питання існування неонацистських течій в Україні, натомість показати хорошого лідера «УДАРу» Кличка, який любить ветеранів і грає для них на гітарі.
Однак використання методів ідеолога нацизму Гебельса у фальшуванні фактів авторами сюжету можна також вважати нацистськими проявами.

У середовищі самого Кличка, після оприлюднення даного ролику, один із його заступників, мабуть більш поміркований В.Ковальчук навіть висловив міркування, що такі брудні методи політичної боротьби зайшли уже занадто далеко, при цьому маючи на увазі ще одного заступника лідера «УДАРу» Артура Палатного, відомого своїми одіозними діями і заявами.
У жодному випадку не захищаючи «Свободу» у її радикальних та шовіністичних висловлюваннях, які уже давно не є актуальними у сучасному світі, все ж задаємось запитанням – до чого дійдуть члени «опозиційного тріумвірату» у своїх фантазіях задля зростання власних рейтингів? І чи зможе віз під назвою «Об’єднана опозиція» доїхати до 2015 року, якщо кожен із його керманичів тягне у свій бік?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.